SZUKAJ

Kompleksowa obsługa firmy Tesko Steel

Firma: Tesko Steel
Branża: transport i spedycja

Z firmą Tesko Steal współpracujemy od 2016 roku. Obsługujemy ich kompleksowo: od projektu, przez koordynację zlecenia, po produkcję różnorodnych materiałów reklamowych. Jednym z ciekawszych realizacji dla tego Klienta były obrandowane zestawy świąteczne, w skład którego wchodziły między innymi kawa, herbata, kubek i filiżanka.

Solidność i najwyższa jakość

To najważniejsze wartości dla naszego Klienta. I właśnie je chcieliśmy podkreślić, projektując materiały reklamowe dla Tesko Steel.

Należy pamiętać, że terminarze, kalendarze i gadżety reklamowe typu parasole czy podkładki pod mysz nie mają pełnić jedynie funkcji praktycznej. To także wizytówki naszej firmy, poprzez które możemy zakomunikować światu (w tym potencjalnym klientom) kim jesteśmy oraz co jest dla nas najważniejsze. Dlatego, tak istotna jest spójność, konsekwencja i dbałość o szczegóły – szczególnie w przypadku projektowania i produkowania materiałów promocyjnych”. – mówi Dorota Plewnia – Koordynatorka tego projektu.

Steelowe zestawy świąteczne

Co roku, przed świętami Bożego Narodzenia, jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie specjalnych zestawów upominkowych dla najważniejszych kontrahentów Tesko Steel. Stylowe, skóropodobne terminarze z pozłacanymi brzegami i rogami, eleganckie, brandowane długopisy lub pióra oraz kalendarze-piramidki stanowiące ozdobę niejednego biurka. Całość zapakowana w eleganckie pudełko z delikatnymi uszlachetnieniami. Staramy się zrobić wszystko, by Klienci naszego Klienta byli zadowoleni. W końcu prezenty tworzy się z myślą o osobie obdarowywanej!

Rozkosz dla zmysłów

Prezenty świąteczne nie muszą być tylko ucztą dla oczu. Idealnie, gdy zaspokajają także inne zmysły: smaku, węchu czy dotyku. Właśnie dlatego, dla firmy Tesko Steel, nieraz wykonywaliśmy oryginalne zestawy kawowo-herbaciane. Gustowny kubek lub filiżanka z logotypem i claimem, złota podkładka i herbata lub kawa zapakowane w zgrabne pudełka. Do tego laska cynamonu i porządna torba prezentowa. Od razu czuć, że idą święta!

Gadżety z przekazem

Nasza najnowsza realizacja to komplet materiałów reklamowych, w skład którego wchodzą: kalendarze czterodzielne, podkładki pod mysz, terminarze oraz karteczki notatnikowe. Razem z Klientem zdecydowaliśmy, że na podkładkach dobrze będzie umieścić coś więcej, niż logo i hasło z polotem. Stąd pomysł mapy Europy z zaznaczonymi oddziałami firmy. Całość utrzymana w stalowo-zielonych kolorach.

Kompleksowa obsługa poligraficzna to idealne rozwiązanie! Dla Ciebie mniej zmartwień i komplikacji. Dla nas większe pole do popisu. Z przyjemnością zadbamy o to, by Twoja firma była jeszcze bardziej rozpoznawalna i wyróżniała się wśród konkurencji – podobnie jak Tesko Steel, które szczyci się najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Europie.