SZUKAJ

Ekologiczne Terminarze dla polskiego oddziału Alby

Klient: Alba
Branża: gospodarka odpadami i recyklingu

Lider branży

Polski oddział Alby należy do międzynarodowej Grupy Alby, która zajmuje się gospodarką odpadami, recyklingiem, ale także ochroną środowiska oraz handlem surowcami wtórnymi, które dla przedsiębiorstwa stały się ważne w perspektywie nadchodzących lat.

Obecnie nie można wyobrazić sobie wielu branż i procesów produkcyjnych bez recyklingu i odzyskiwaniu surowców wtórnych, dlatego tak ważne stało się dla nich informowanie o swoich działaniach i potrzebie zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Patrzymy szerzej

Obsługując klienta zawsze staramy się patrzeć szerzej niż dana oferta. Nawiązując do działań klienta, znając jego najbliższe cele i kierunek rozwoju, przedstawiamy takie rozwiązanie, które będą nie tylko prezentować wspomniane idee, ale również będą ich kontynuacją.

Wykorzystując terminarze, mamy możliwość wykorzystania reklamy, którą niosą poprzez 365 dni w roku! Komunikat na 2020 rok Alby to przede wszystkim nawiązanie do ekologicznych rozwiązań, podkreślając tym samym szerokie działania na rzecz środowiska.

Eko Gadżet

Oferta Linii Eko to wiele możliwości, które spełnią oczekiwania klienta w oparciu o eko gadżety. Firma Alba zdecydowała się na szlachetną oprawę Naturę Plus w kolorze beżowym. Jest to specjalistyczny, niezwykle trwały papier termoprzebarwialny o wysokich walorach użytkowych. Idealnie przebarwia się pod wpływem matrycy, ale również możliwy jest efektowny nadruk w pełnym kolorze z wykorzystaniem koloru białego. Alba zdecydowała się na okładkę typu twardego, opartego na samym kartonie i nadruk w jednym kolorze – brązowym, który świetnie wpasowuje się w kolorystykę oprawy.

Część terminarzy posiadała również dodatkową informację w postaci 16 stronicowej legi, wydrukowanej na kredowym papierze wysokiej jakości.

Aby wizerunek materiałów był jednolity postaraliśmy się również o wykonanie kalendarza biurkowego w tym samym stylu, tworząc spójny set kalendarzy.

Aktualnie wiele firm wspiera działania proekologiczne i ochrony środowiska. Często same są pomysłodawcami akcji ekologicznych, a wszelkie działania w tym obszarze są na stałe wpisane w strategię firmy.

 

 

kalendarz biurkowy eko kalendarz biurkowy indywidualny terminarz eko, papier kraft zestaw kalendarzy firmowych z logo