SZUKAJ

Terminarze książkowe na firmowy jubileusz PZN!

W 2019 roku Polski Związek Narciarski obchodzi stulecie istnienia! Z tej okazji, przygotowaliśmy dla PZN cały zestaw szlachetnych materiałów wizerunkowych: terminarze książkowe z autorską okładką, notesy spiralowane, kalendarze biurkowe oraz kalendarze trójdzielne. Wszystko utrzymane w czerwono-białych barwach z domieszką stylowej czerni.

Od projektu do efektu

Klientowi zależało na przedstawieniu różnych dyscyplin zimowych oraz zaznaczeniu, że PZN obchodzi setne urodziny. Koncept miał być minimalistyczny i gustowny, a jednocześnie radosny – w końcu tylko raz świętuje się tak okrągły jubileusz! Po intensywnej burzy mózgów, nasi graficy zaprojektowali trzy różne propozycje. Ostateczny wybór padł na „śnieżny motyw”.

Personalizowane terminarze książkowe

W poszukiwaniu niesztampowych i eleganckich rozwiązań, razem z Klientem, zdecydowaliśmy się na terminarze książkowe z autorską okładką w linii kreacja. Dodatkowo, w każdym terminarzu pojawiły się specjalne dodatki: wyklejki z wizerunkiem naszych skoczków, wklejki reklamowe sponsorów oraz lega z kalendarzem sportów zimowych.

Terminarze książkowe z autorskimi dodatkami to idealny pomysł na prezent, na przykład z okazji okrągłych urodzin firmy. Z pewnością spodobają się naszym klientom, kontrahentom czy pracownikom. Należy jednak pamiętać, żeby kolorystykę i cały projekt stworzyć zgodnie z firmowym key visualem” – mówi Krystian Zientara, Account Manager w firmie DobreKalendarze.pl.

Spójność przede wszystkim!

W myśl tej zasady zaprojektowaliśmy, a następnie wydrukowaliśmy pozostałe materiały reklamowe: notesy spiralowane, kalendarze biurkowe (tzw. piramidki) oraz kalendarze trójdzielne. Wszystkie efektywnie uszlachetnione (folia matowa UV, lakier wybiórczy, złoty Pantone), w identycznych barwach, z tym samym motywem przewodnim.

To dla nas zaszczyt realizować tak ciekawą i obszerną produkcję, w dodatku dla tak fantastycznego Klienta! Cieszymy się, że Polski Związek Narciarstwa zaufał nam po raz kolejny i mocno trzymamy kciuki za naszych sportowców – w szczególności za skoczków narciarskich!

Zbliża się jubileusz w Twojej firmie? Interesują Cię personalizowane terminarze książkowe? A może poszukujesz inspiracji oraz unikatowych rozwiązań? Skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy!