SZUKAJ

Ociepl swój wizerunek – kalendarze i terminarze firmowe dla spółki Arsanit

Klient: Arsanit
Branża: budowlana

Tynki strukturalne, farby wewnętrzne i fasadowe, grunty i podkłady tynkarskie oraz gotowe systemy ociepleń – to tylko część obszarów, w których specjalizuje się nasz Klient – firma Arsanit. Brzmi specjalistycznie i niezbyt zachęcająco? Nic bardziej mylnego! W ubiegłym roku wyprodukowaliśmy dla firmy Arsanit kalendarze trójdzielne, kalendarze wieloplanszowe, terminarze firmowe, biuwary oraz bloczki firmowe. Postawiliśmy na elegancką prostotę i efekt 3D, tym samym udowadniając, że nawet z pozoru skomplikowane tematy, można zaprezentować w interesujący sposób.

Branża budowlana nie musi być nudna!

W przypadku tej współpracy byliśmy odpowiedzialni przede wszystkim za koordynację zlecenia oraz produkcję materiałów reklamowych. Komplet gadżetów, w skład którego wchodziły kalendarze, terminarze, biuwary i bloczki firmowe, jest spójny – zarówno pod kątem kolorystyki, jak i projektu.

Tak naszą współpracę podsumowuje Klaudia – Koordynatorka tego projektu: „Z firmą Arsanit współpracujemy od 2016 roku. Dzięki dbałości o szczegóły i profesjonalnej obsłudze pracowników tej firmy przekonałam się, że branża budowlana wcale nie musi być nudna! Nie wiedziałam, że można z taką pasją mówić o nowoczesnych systemach ociepleń czy tynkach maszynowych. Uważam, że projekty Arsaniutu odzwierciedlają tę pasję, co jest bardzo ważną funkcją materiałów reklamowych”.

Szlachetna moc terminarzy firmowych!

W celu dodania terminarzom nuty wytworności, zaproponowaliśmy Klientowi kilka uszlachetnień. Lakier 3D i lakier UV – by wyeksponować budynki i nadać fotografiom trójwymiarowego efektu. Do tego folia matowa – by zwiększyć trwałość terminarza.

Szykowny, czarny kolor nadaje materiałom elegancji, a niebieskie dodatki nawiązują do firmowego logo. Dodatkowo, na biuwarach zostały umieszczone specjalistyczne tabele, które z pewnością przydadzą się pracownikom oraz kontrahentom firmy Arsenit.

A co na temat naszej współpracy mówi sam Klient? „Firma Grupa Infomax od dłuższego czasu zaopatruje nas w część materiałów poligraficznych w tym np. notesy, teczki czy kalendarze firmowe. Współpraca zawsze przebiega sprawnie i efektywnie. Jeśli pojawiają się problemy z plikami czy terminem realizacji rozwiązywane są szybko i skutecznie. Wszystko dzięki pełnemu zaangażowaniu w sprawę naszego opiekuna. Spokojnie mogę polecić realizację zleceń z Grupą Infomax”. Mówi Marcelina Fusiek – młodszy specjalista d/s marketingu w firmie Arsanit.