SZUKAJ

Personalizowane kalendaria dla firmy Gedeon Richter

Klient: Gedeon Richter
Branża: farmaceutyczna

Gedeon Richter to nasz nowy Klient. To także jeden z największych koncertów farmaceutycznych na świecie. Siedziba w Polsce funkcjonuje od 1994 roku. Dla Gedeon Richter wyprodukowaliśmy trzy rodzaje kalendarzy: biurkowe, książkowe oraz trójdzielne (to właśnie im personalizowane kalendaria dodały atrakcyjności).

Kalendarz świąt nietypowych

W trakcie spotkania, zaproponowaliśmy przedstawicielom firmy Gedeon Richter kilka unowocześnień i niesztampowych rozwiązań. Kalendarz trójdzielny „dorobił się” personalizowanego kalendarium, w skład którego wchodziły: oryginalna czcionka, firmowa kolorystyka oraz święta istotne dla branży farmaceutycznej i medycznej. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS, a 4 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem!

Elegancki terminarz z gumką

Główne obszary terapeutyczne Gedeon Richter w Polsce to kardiologia, choroby zakaźne, ginekologia i endokrynologia oraz neurologia. Właśnie dlatego gumka na kalendarzu książkowym jest w 4 różnych barwach. Wszystko spójne i zgodne ze stosowaną do tej pory kolorystyką.

Dodatkowo, na okładce zostało wytłoczone logo firmy, a wnętrze terminarza urozmaiciły personalizowane wklejki. Wyszło radośnie i z klasą, czyli dokładnie tak jak miało być!

Kalendarz biurkowy z poręcznymi bloczkami

Komplet materiałów promocyjnych uzupełniał kalendarz biurkowy z bloczkami oraz kolorowymi, samoprzylepnymi znacznikami. Oczywiście w kolorze granatowym, charakterystycznym dla Gedeon Richter oraz wytłoczonym logo firmy.

Prostota, elegancja, spójność – wiemy jak ważną rolę w tworzeniu wizerunku firmy odgrywają kalendarze firmowe, które są wsparciem marki przez kolejny rok. Właśnie dlatego, tak ważną rolę odgrywają personalizowane kalendaria lub inne elementy, które powinny być kreatywne i starannie dobrane.