SZUKAJ

OPTeam – kalendarze biurkowe dla branży IT

Klient: OPTeam
Branża: IT

 

OPTeam to firma IT działająca na rynku od 30 lat w zakresie doradztwa i dostarczania rozwiązań informatycznych. W ramach oferty wdrażają oraz integrują z działającymi systemami i aplikacjami, zapewniając jednocześnie obsługę serwisową.
 

Dla branży IT

Mogłoby się wydawać, że firmy z branży IT posługują się jedynie rozwiązaniami cyfrowymi. Jak się jednak okazało nie zawsze tak musi być. Firma OPTeam została pozyskana w trakcie prospectingu jednego z naszych handlowców. Jak wyszło z rozmowy byli zainteresowani kalendarzami biurkowymi.

Na start zaproponowaliśmy jeden z naszych biurkowych wzorów. Niestety okazał się zbyt duży w związku z czym nie został zaakceptowany. Doszliśmy do porozumienia, że skoro firma OPTeam korzystała wcześniej z rozwiązania, które im się sprawdziło wycenimy kalendarz biurkowy na jego wzór. I to był strzał w dziesiątkę! Klient od razu zgodził się, aby przygotować ofertę na bazie kalendarza, z którego aktualnie korzystali. Przede wszystkim nie zajmował dużo miejsca i dobrze wyglądał na biurku.

autorski kalendarz biurkowy
Kalendarz biurkowy piramidka z karteczkami.

 

Autorski kalendarz biurkowy z karteczkami

Kalendarz biurkowy wykonany był wg autorskiego projektu. Składał się z 13 plansz: 12 kartek z miesiącami oraz plansza główna, tj. okładka ze zdjęciem siedziby. Aby plansze z miesiącami były bardziej użyteczne zostały uwzględnione dodatkowo miesiąc poprzedni oraz następny.

Kalendarz biurkowy dodatkowo posiadał karteczki samoprzylepne z logo oraz kolorowe karteczki STICK’n. Z pewnością dla wielu użytkowników są praktyczne i przydatne. Stały się ulubieńcami wielu pracowników biurkowych. Bywają pomocne przy zaznaczaniu fragmentów umów i innych dokumentów.

kalendarz biurkowy z własnym projektem
Autorski projekt kalendarza biurkowego.

Dla klienta najważniejsze była optymalna wielkość kalendarza biurkowego i cena jego wyprodukowania. Cieszymy się, że udało nam się sprostać wymaganiom i klient był zadowolony  z realizacji.