SZUKAJ

Duńska prostota, czyli kalendarze dla firmy LOGSTOR

Klient: LOGSTOR
Branża: budownictwo (sektor energetyczny)

Z firmą LOGSTOR współpracujemy od 2015 roku. W 2018 roku wyprodukowaliśmy dla tego Klienta zestaw materiałów reklamowych, w skład którego wchodziły: kalendarze biurkowe, kalendarze trójdzielne oraz terminarze w kilku różnych rozmiarach.

Kilka słów o Kliencie

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że firma LOGSTOR stała się wiodącym globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Siedziba firmy mieści się w Danii, natomiast w Polsce oraz czterech innych, europejskich krajach znajdują się zakłady produkcyjne.

Kalendarze biurkowe i trójdzielne

Zarówno kalendarze biurkowe (tak zwane piramidki), jak i kalendarze trójdzielne były obrandowane i miały elegancki, czarny kolor. Motywem przewodnim zostało czerwone kółko, które zastępuje drugie „o” w logo firmy. Jest to także element rur produkowanych przez LOGSTOR.

Kalendarz biurkowy miał karty połączone spiralą. Na każdej stronie znajdował się rozkład tygodniowy wraz z godzinami oraz trzymiesięczne kalendarium w miniaturze. Wszystko po to, by z łatwością zorganizować sobie dzień pracy.

Terminarze z unikatowym znacznikiem

Wykonaliśmy również stylowe terminarze z wytłoczonym logo, personalizowaną tasiemką oraz ruchomym znacznikiem w kształcie kółka – oczywiście w czerwonym kolorze. Perfekcyjnie naśladował literkę „O” w firmowym logo. Terminarze były w kilku różnych formatach – między innymi A5, MB5, MA4 oraz A4. Do wyboru, do koloru!

Komplet spersonalizowanych materiałów promocyjnych to zawsze dobry pomysł! Pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale także odzwierciedlają wizerunek (i ducha) naszej firmy czy marki.