Notes Taxus

Nazwa Taxus, choć może budzić skojarzenia z podatkami,  tak naprawdę odnosi się do znanego nam wszystkim krzewu – cisu. I podobnie jak on trwa wiele lat i daje wartościowe drewno, tak i firma związana z leśnictwem Taxus, jako efekt pracy trzech pokoleń leśników, już od dwudziestu dba o lasy, ale też i ogrody.

Z okazji swojego jubileuszu firma postanowiła upamiętnić to święto szczególnym upominkiem – firmowym notesem, oczywiście nawiązującym do motywów leśnych.

W związku z tym nie mogło być inaczej – kolor okładki musiał przybrać odcień ciemnej zieleni. Dodatkowo okładka notesu firmowego została urozmaicona efektownym lakierem wybiórczym z motywem nawiązującym do drewna. Klejony bloczek notesu pozwala na przewracanie kartek z góry, przez co dużo łatwiej prowadzi się notatki. Dodatkowo, na kartkach notatnika znajduje się firmowy nadruk.

Jako że wszystko, co naturalne, powinno się otaczać szczególną ochroną, taką właśnie ochroną chcemy otoczyć także nasze notesy. Na okładce firmowego notesu z linii kreacja położona została specjalna nierysująca folia matowa – tym samym użytkownicy mogą dłużej się cieszyć nienaruszonym stanem okładki notesu.