SZUKAJ

Plannery biznesowe – ułatw życie pracownikom

plannery biznesowe dla pracowników

Współczesny świat to ciągły pośpiech. W natłoku obowiązków i w gąszczu informacji łatwo zapomnieć o ważnych sprawach, szczególnie w miejscu pracy. Skuteczną i efektowną odpowiedzią na wyzwania z tym związane są plannery biznesowe.

Dlaczego nabycie plannerów biznesowych się opłaca?

Zakup takiego plannera to wymierna i długofalowa korzyść dla Twoich pracowników. Zapewnia przede wszystkim:

  • lepsze planowanie pracy – łatwo zorientować się, jakie zadania wymagają pilnej realizacji, a które można odłożyć na później,
  • oszczędność czasu – nie trzeba pytać przełożonego, co należy wykonać, gdyż wszelkie informacje z tym związane są dostępne w jednym miejscu,
  • skuteczne godzenie życia prywatnego z zawodowym – w organizerze można umieścić dowolne zapiski, nawet te przyziemne jak wyprowadzenie psa.

Planner książkowy pozwala na sprawną realizację obowiązków zawodowych. Jest szczególnie przydatny dla osób, które mają problemy z dobrą organizacją pracy – jeden rzut oka wystarczy, by efektywnie zaplanować i uporządkować czynności wykonywane w każdym dniu, tygodniu czy miesiącu. Może to być produkt na długie lata, gdyż pracownicy samodzielnie wpisują daty.

Lepsza obsługa kontrahentów

Porządek, jaki osiąga się dzięki plannerom biznesowym, wydatnie wpływa na relacje z otoczeniem. Twoi pracownicy mogą szybko sprawdzić:

  • do kogo i o której godzinie należy zadzwonić, by przedstawić ofertę firmy,
  • jakie przelewy trzeba wykonać, by nie powstały zaległości pieniężne,
  • na który dzień przypada finalizacja projektu biznesowego, by dotrzymać ustalonego terminu.

W oczach kontrahentów korzystanie przez pracowników z dedykowanego organizera świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu firmy, między innymi pod kątem organizacji pracy oraz dbałości o personel. Stanowi również istotny element identyfikacji wizualnej. Sprzyja to promowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy na rynku.

planer z naklejkami

Personalizacja w cenie

Produkt wykonany na indywidualne zamówienie zawsze przyciąga uwagę. Plannery biznesowe dają pod tym względem dużo możliwości. Można na nich umieścić logo Twojej firmy oraz zastosować kolorystykę charakterystyczną dla niej. Pozwoli to, dzięki walorom wizualnym, na skuteczne wyróżnienie się w oczach kontrahentów.

Nic nie wzmacnia przywiązania pracowników do firmy, jak indywidualne podejście względem nich i dbałość o ich potrzeby, prawda? Sprawdź, czym interesują się Twoi pracobiorcy i zaproponuj im produkt, który będzie zgodny z ich upodobaniami. Można w nim umieścić na przykład ciekawe przepisy, inspirujące cytaty lub zabawne grafiki.

Jeśli chcesz przekazać zespołowi ważne informacje na temat Twojej firmy, w tym porady, jak lepiej wykonywać obowiązki zawodowe i z jakich narzędzi korzystać, organizer jest idealnym miejscem do tego. Zawsze pod ręką, na biurku lub w torebce – w razie problemów wystarczy odnaleźć odpowiednią stronę.

planer biznesowy

Zbuduj lojalność swojego teamu

Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz plannery biznesowe. Mogą być one efektownym prezentem świątecznym lub z okazji ważnych dla firmy wydarzeń (np. jubileusz działalności, pozyskanie ważnego klienta). Jest to cenne narzędzie, które usprawni realizację zadań w Twojej firmie, wzmocni pozytywne jej postrzeganie na rynku i doprowadzi do większej lojalności pracowników.

Gwarantujemy, że plannery biznesowe będą nieodłącznym elementem życia codziennego Twojego zespołu, pozwalając mu na skupieniu się zarówno na obowiązkach, jak i przyjemnościach. Osiągnij maksimum wydajności w Twoje firmie dzięki naszej ofercie plannerów biznesowych. O szczegóły pytaj mailowo lub telefonicznie naszych doradców!