Kreujemy rozwiązania

Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu,
a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh

dobrekalendarze.pl to marka Grupy Infomax – agencji reklamowej, wydawnictwa i drukarni.

Jesteśmy producentem kalendarzy. Własne zaplecze produkcyjne, park maszynowy, studio graficzne, profesjonalny dział przygotowania do druku – to główne atuty naszej marki, dzięki którym możemy zrealizować właściwie każdy pomysł i projekt. Profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów połączona z dbałością o terminowość realizowanych zamówień zagwarantowały nam wiodącą pozycję na rynku producentów kalendarzy.

Od ponad 27 lat kreujemy innowacyjne rozwiązania, inspirujemy naszych Klientów nieszablonowymi pomysłami, bogatą gamą kolorystyczną, atrakcyjnymi i niespotykanymi połączeniami materiałów, dodatków i akcentów w myśl hasła: zwykły kalendarz to już za mało!

Niech zainspiruje Cię nasza nowa kolekcja kalendarzy na rok 2019, a w niej setki możliwości by stać się niepowtarzalnym! Rozumiemy jak ważne jest, aby Państwa kalendarz był unikatowy i wyróżniał się na rynku. Tym Klientom, którzy stawiają na oryginalność i poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań polecamy najnowszą linię: linię kreacja oraz kreacja UV.mapka