Klasycznie i nowocześnie

PROFESJONALIZM

Myślisz, że kalendarz zaczyna się od 1 stycznia? Nie, kalendarz zaczyna się od… okładki!
Kalendarz to produkt klasyczny, a jednocześnie nowoczesny. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i oryginalnym projekcie oraz najwyższej jakości wykonaniu twojego kalendarza, chętnie pomożemy. Kalendarz daje nieskończone możliwości, a my potrafimy zaprojektować go tak, aby ułatwić Ci planowanie dnia, zarządzanie czasem, prowadzenie intensywnego grafika spotkań, zarządzanie projektami. Pomożemy Ci, abyś dzięki niemu zapanował nad czasem i zaczął lepiej kontrolować codzienność.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy częścią Grupy Infomax, czyli agencji reklamowej, interaktywnej, wydawnictwa i drukarni w jednym. Od ponad 27 lat tworzymy m.in. wyjątkowe kalendarze dla sektora B2B, jednak i z B2C damy sobie radę. Można powiedzieć, że jesteśmy młodzi duchem i zespołem, a jednocześnie dysponujemy niebagatelnym bagażem wiedzy i doświadczenia. Nasz zespół budują eksperci z zakresu poligrafii, fachowi doradcy z zakresu marketingu i brandingu, kreatywni projektanci graficzni. Naszą siłą są ludzie, którzy budują naszą firmę i markę.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Inspirujemy się najnowszymi trendami, wciąż trzymamy rękę na pulsie gustów naszych Klientów, promujemy Twój produkt przy udziale specjalistów. Na każdy rok proponujemy innowacyjne rozwiązania, ale też nie porzucamy sprawdzonych i lubianych rozwiązań. Dla naszej firmy kalendarz to narzędzie o niezwykłej mocy, przekazujące Twój komunikat o firmie przez 365 dni w roku. Możemy śmiało stwierdzić, że o kalendarzach wiemy już wszystko, a nad rozwinięciem ich reklamowych możliwości pracujemy z sukcesem od lat.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Podczas naszej wieloletniej pracy doświadczyliśmy kolejnych przemian technologicznych, obserwując dynamiczne zmiany w branży poligraficznej i na rynku wydawniczym. Jednak wciąż wierzymy w przewagę tradycyjnego papieru nad elektronicznym gadżetem. Z drugiej strony wiemy, że bez technologii ani rusz, więc inwestujemy we własne zaplecze produkcyjne, park maszynowy, studio graficzne, profesjonalny dział przygotowania do druku, dzięki którym możemy zrealizować właściwie każdy pomysł i projekt.

BOGATA OFERTA

Wychodzimy z założenia, że zwykły kalendarz to za mało, dlatego możemy cię wręcz zasypać bogatą gamą kolorystyczną, atrakcyjnymi i niespotykanymi połączeniami materiałów oraz spersonalizowanymi dodatkami do naszych kalendarzy. Jeśli poczujesz, że potrzebujesz pomocy w wyborze swojego idealnego kalendarza, będziemy do Twojej dyspozycji. Do naszych kalendarzy przemycamy nowoczesne trendy i rozwiązania – kalendarze z efektem 3D, wypukłe metalizowane elementy, terminarze z kodami QR lub chipami NFC – świat się rozwija a my wraz z nim. Wszystkie te starania podejmujemy po to, aby Twój terminarz budził zachwyt, był zawsze na czasie, wyróżniał się spośród setek innych i skutecznie docierał do jak najszerszej grupy odbiorców. Czujemy dumę, gdy głośno jest o naszych produktach.