Klasycznie i nowocześnie

Myślisz, że kalendarz zaczyna się od 1 stycznia? Nie, kalendarz zaczyna się od… okładki!

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym zaprojektowaniu i wykonaniu twojego kalendarza, chętnie pomożemy.

Jesteśmy częścią Grupy Infomax, czyli agencji reklamowej, interaktywnej, wydawnictwa i drukarni w jednym.

Od ponad 27 lat tworzymy m.in. wyjątkowe kalendarze dla sektora B2B, jednak i z B2C damy sobie radę. Inspirujemy się najnowszymi trendami, wciąż trzymamy rękę na pulsie gustów naszych Klientów, promujemy Twój produkt przy udziale specjalistów. Na każdy rok proponujemy innowacyjne rozwiązania, ale też nie porzucamy sprawdzonych i lubianych rozwiązań.

Podczas naszej wieloletniej pracy doświadczyliśmy kolejnych przemian technologicznych, jednak wciąż wierzymy w przewagę tradycyjnego papieru nad elektronicznym gadżetem. Z drugiej strony wiemy, że bez technologii ani rusz, więc inwestujemy we własne zaplecze produkcyjne, park maszynowy, studio graficzne, profesjonalny dział przygotowania do druku, dzięki którym możemy zrealizować właściwie każdy pomysł i projekt.

Wychodzimy z założenia, że zwykły kalendarz to za mało, dlatego możemy cię wręcz zasypać bogatą gamą kolorystyczną, atrakcyjnymi i niespotykanymi połączeniami materiałów oraz spersonalizowanymi dodatkami do naszych kalendarzy. Jeśli poczujesz, że potrzebujesz pomocy w wyborze swojego idealnego kalendarza, będziemy do Twojej dyspozycji.