Notesy firmowe

notesy firmowe

Masz dość nudnych i niepotrzebnych gadżetów, które Twoi klienci odrzucają w kąt pięć minut po ich otrzymaniu? Jeśli tak, to z pewnością docenisz praktyczne i eleganckie notesy firmowe, które oferujemy jako sprawdzony producent terminarzy. Pomysłowe, ładne i solidnie wykonane notesy to sposób na to, by skutecznie i długotrwale promować swoją markę.

Najwyższa jakość wykonania, zapadające  w pamięć ozdobniki i umiejętnie wplecione logo firmy tworzą razem reklamę, która nie irytuje, a jest doceniana przez klientów.

Wybierz swój styl

Dzięki rozbudowanej ofercie katalogowej z łatwością dobierzesz styl notesu dostosowany do wizerunku, jaki chcesz wykreować.

  • Chcesz podkreślić nowoczesność stosując ciekawe dodatki? Stwórz wizerunek dzięki linii kreacja!
  • Chcesz podkreślić ekologiczną naturę produktów ? Idealnie sprawdzi się linia natura.
  • Sprawdzone rozwiązania zapewni klasyka
  • łączysz przeciwieństwa i wychodzisz poza schematy? Niepowtarzalność podkreślisz okładkami duo
  • Tworzysz aurę marki premium? Wybierz linię luksus.

Wybór odpowiedniej linii to pierwszy krok do sukcesu. Duże możliwości indywidualizacji pozwolą Ci uzyskać produkt perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pozwoli to stworzyć gadżet nie tylko wyjątkowy, ale też spójny z marką.

Notesy firmowe – szlachetne rozwiązania 

Niepowtarzalności dodadzą przykuwające uwagę uszlachetnienia. Folia matowa nierysująca sprawi, że notes będzie gadżetem nie do zdarcia – zadrukowana powierzchnia stanie się odporna na wszelkie zarysowania.

Ciekawe wrażenie głębi nada lakier wypukły. Błysk lakieru perłowego sprawi, że notes będzie prezentować się olśniewająco. To tylko przykłady – szeroki wybór uszlachetnień takich, jak lakier 3D,  flokowanie czy lakier piaskowy pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania skrojonego pod konkretny projekt. Jako producent terminarzy gwarantujemy zarówno techniczną jakość, jak i indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu firmowy terminarz może być wyjątkowy.

Notesy i terminarze»