Notesy firmowe

notesy firmowe

Masz dość nudnych i niepotrzebnych gadżetów? Zastanawiasz się nad tym, jak zbliżyć się do klientów i dać się zapamiętać jak najlepiej? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś tak, to z pewnością docenisz praktyczne i eleganckie notesy firmowe, które oferujemy jako sprawdzony producent terminarzy i notesów. Podaruj sobie i swoim klientom elegancki notes zaprojektowany i wykonany specjalnie dla Ciebie. Pomysłowe, eleganckie i solidnie wykonane notesy firmowe to sposób na to, aby skutecznie i długotrwale promować swoją markę.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, oryginalne i pomysłowe elementy ozdobne wraz z perfekcyjnie wkomponowanym logo firmy stworzą razem reklamę, która zawsze zostanie doceniona przez klientów. Najwyższa jakość wykonania, zapadające w pamięć dodatki do okładek i personalizacje wnętrza z umiejętnie wplecione logo firmy tworzą razem reklamę, która nie irytuje, a jest doceniana i zauważana przez klientów.

Wybierz swój styl

Dzięki rozbudowanej ofercie katalogowej z łatwością dobierzesz styl notesu dostosowany do wizerunku, jaki chcesz wykreować.

Wybór odpowiedniej linii to pierwszy krok do sukcesu. Duże możliwości indywidualizacji pozwolą Ci uzyskać produkt perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pozwoli to stworzyć gadżet nie tylko wyjątkowy, ale też spójny z marką.

Notesy firmowe – szlachetna forma

To, co wyróżnia nasze notesy od innych to zwracające uwagę innowacyjne uszlachetnienia. Nierysująca folia matowa sprawi, że notes będzie gadżetem nie do zdarcia, a zadrukowana powierzchnia stanie się odporna na wszelkie zarysowania.

Równie ciekawe wrażenie głębi nada lakier wypukły. Błysk lakieru perłowego sprawi, że notes będzie prezentować się olśniewająco. To tylko przykłady – szeroki wybór uszlachetnień takich, jak lakier 3D, flokowanie czy lakier piaskowy pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania skrojonego pod konkretny projekt. Jako producent terminarzy gwarantujemy zarówno techniczną jakość, jak i indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu firmowy terminarz może być wyjątkowy.

Notesy i terminarze»