Notesy firmowe

notesy firmowe

Masz dość nudnych i niepotrzebnych gadżetów? Zastanawiasz się nad tym, jak zbliżyć się do klientów i dać się zapamiętać jak najlepiej? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś tak, to z pewnością docenisz praktyczne i eleganckie notesy firmowe na rok 2023, które oferujemy jako sprawdzony od ponad 20 lat producent terminarzy i notesów. Podaruj sobie i swoim klientom elegancki notes z nadrukowanym logo zaprojektowany i wykonany specjalnie dla Ciebie. Pomysłowe, eleganckie i solidnie wykonane notesy dla firm to sposób na to, aby skutecznie i długotrwale promować swoją markę.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, oryginalne i pomysłowe elementy ozdobne wraz z perfekcyjnie wkomponowanym logo firmy stworzą razem reklamę, która zawsze zostanie doceniona przez klientów. Najwyższa jakość wykonania, zapadające w pamięć dodatki do okładek i personalizacje wnętrza z umiejętnie wplecione logo firmy tworzą razem reklamę, która nie irytuje, a jest doceniana i zauważana przez wielu klientów.

Wybierz swój styl

Dzięki rozbudowanej ofercie katalogowej z łatwością dobierzesz styl notesu dostosowany do wizerunku, jaki chcesz wykreować. Notes firmowy w 2023 roku to szeroko rozbudowana oferta  formatów, modeli i linii:

Wybór odpowiedniej linii notatnika to pierwszy krok do sukcesu. Duże możliwości indywidualizacji pozwolą Ci uzyskać produkt perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pozwoli to stworzyć gadżet nie tylko wyjątkowy, ale też spójny z marką.

Notesy firmowe – szlachetna forma

To, co wyróżnia nasze notesy od innych to zwracające uwagę innowacyjne uszlachetnienia. Nierysująca folia matowa sprawi, że notes będzie gadżetem nie do zdarcia, a zadrukowana powierzchnia stanie się odporna na wszelkie zarysowania. Polecamy również niezwykłą w dotyku aksamitną folię soft touch, która już przy pierwszym kontakcie Klienta z okładką wzbudzi pozytywne doznania dotykowe. Ta linia notesów dla firmy cieszy się  szczególnym powodzeniem w branży beauty i szkoleniowej.

Równie ciekawe wrażenie głębi i efektu 3D zbuduje położony miejscowo na odpowiednich elementach grafiki lakier wypukły. Błysk lakieru perłowego sprawi, że notes będzie prezentować się olśniewająco. To tylko przykłady – szeroki wybór uszlachetnień takich, jak lakier 3D, flokowanie czy lakier piaskowy pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania skrojonego pod konkretny projekt. Jako producent kalendarzy książkowych i notesów firmowych na rok 2023 gwarantujemy zarówno techniczną jakość, jak i indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu firmowy terminarz może być wyjątkowy.

Notesy i terminarze»