SZUKAJ

Kompleksowa obsługa zabrzańskich wodociągów

Klient: Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Branża: instytucje publiczne

Z zabrzańskim Klientem współpracujemy już od 10 lat – dokładnie od 2009 roku. Zajmujemy się zarówno projektowaniem graficznym, koordynacją zleceń, jak i produkcją materiałów reklamowych. ZPWiK obsługujemy kompleksowo: do tej pory byliśmy odpowiedzialni między innymi za stworzenie kalendarzy, terminarzy, gadżetów, wizytówek, koszulek czy dyplomów.

Makro w kropli wody

Razem z Klientem, zgodnie ustaliliśmy, że woda w obiektywie makro będzie idealnym key visualem. W ten sposób, kalendarze, terminarze i notesy zdobiły piękne zdjęcia kropel wody oraz claim Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „H₂O – związek na całe życie”.

Personalizowane terminarze z linii kreacja

Aby uatrakcyjnić terminarze z linii kreacja zaproponowaliśmy Klientowi dedykowaną wklejkę reklamową (informującą na przykład o ważnych projektach firmy – w tym przypadku były to ekoinwestycje), tłoczenie logo na okładce (techniką „na sucho”) oraz zadrukowaną tasiemkę.

Dodatkowo, na kartach notesów zostało nadrukowane logo ZPWiK. Komplet materiałów reklamowych na 2019 rok dopełniały kalendarze trójdzielne z kroplą wody w obiektywie makro.

Wcześniejsze realizacje

W poprzednich latach poza kalendarzami i terminarzami produkowaliśmy dla zabrzańskich wodociągów przeróżne gadżety i materiały poligraficzne. Były to między innymi tablice reklamowe, wizytówki, dyplomy i koszulki. Wszystkie obrandowane, z charakterystycznym, spójnym motywem graficznym”. Tak komentuje naszą wieloletnią współpracę Mirosław Gawroński – Key Account Manager, który obsługuje ZPWiK od wielu lat.

Jeśli szukasz terminarzy firmowych, koniecznie zajrzyj do naszego nowego KATALOGU NA 2020 ROK!