Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to dzisiaj już nie tylko niezbędny element w każdym domu, czy biurze, ale designerski gadżet, który może wpływać na charakter wnętrza. Dodawać mu lekkości, elegancji, koloru lub pokazać, że Twoja firma dba o swój wizerunek – to tego najlepiej nadają się personalizowane kalendarze ścienne.

Dobry producent kalendarzy ściennych daje Ci szeroki wybór różnych wzorów i formatów, w tym – kalendarze dzielne (jednodzielne, trójdzielne, czterodzielne, maxi), planszowe oraz wieloplanszowe czy planery na ścianę. Jako wydawca kalendarzy z własnym parkiem maszynowym dbamy o jakość i różnorodność naszej oferty, stąd poszerzamy ją co roku o ciekawe i oryginalne dodatki. Unikalne okienka magnetyczne, okienka antystatyczne czy kolorowe okienka w barwach firmowych wycinane w kształcie produktu lub loga, taki detal z pewnością przyciągnie uwagę Klientów i uczyni Twój kalendarz niezwykłym. Kalendarz trójdzielny lub inny model kalendarza ściennego zapakuj go w elegancką, zadrukowaną Twoim logo kopertę, umieść na niej designerską firmową grafikę – zadbaj o pierwsze wrażenie odbiorcy ! Postaw na oryginalną główkę w kalendarzu trójdzielnym – wybierz model z główką wycinaną w ciekawym kształcie lub uszlachetnioną efektownym lakierem 3D lub flokiem. Jeżeli jedna główka w kalendarzu to dla Ciebie za mało, zdecyduj się na główkę wieloplanszową, która stwarza możliwość prezentacji historii firmy, opowieści o marce, produkcie – wykorzystaj magię i moc storytellingu !

Główka o nietypowym kształcie

kalendarz 3D z wyciętym kształtem

Kalendarze planszowe to często wybierana forma promocji własnej marki i kontaktu z klientami. Dodatkowo są niezwykle wygodne, ponieważ na jednej, dużej planszy mamy przegląd całego roku, a pozostała powierzchnia świetnie sprawdzi się jako miejsce na reklamę firmy czy produktu. Format B1 w wariancie pionowym lub poziomym, daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na skuteczną promocję, a to świetne pole do oryginalnej i unikatowej kreacji.

Kalendarze wieloplanszowe to świetna propozycja dla tych, którzy zawsze chcą czegoś więcej i nie godzą się na kompromisy. Z drugiej strony, każda kolejna kartka kalendarza może być kolejną wersją realizacji kolejnego autorskiego pomysłu. Kalendarz wieloplanszowy, dzięki wykorzystaniu odpowiedniej grafiki, może oddawać filozofię, którą kieruje się dana firma, lub stworzyć taki jej wizerunek, aby zbliżyć do siebie kolejnych klientów.

Widać więc, że reklamowe kalendarze ścienne to bardzo szerokie pole do popisu zarówno dla potrzeby twórczej, artystycznej, aż po funkcje stricte promujące Ciebie i Twoją markę. Produkcja kalendarzy ściennych od lat nie ma dla nas tajemnic – nie szukaj dalej, już znalazłeś – skontaktuj się z nami !