Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to w obecnych czasach już nie tylko niezbędny element dekoracyjny i użytkowy w każdym domu, czy biurze. To również coraz bardziej designerski gadżet, który może wpływać na charakter wnętrza. Dodawać mu lekkości, elegancji, koloru lub pokazać, że Twoja firma dba o swój wizerunek. Właśnie do osiągnięcia tego celu najlepiej nadają się personalizowane firmowe kalendarze ścienne.

Producent kalendarzy ściennych – dobrekalendarze.pl

Dobry producent kalendarzy ściennych daje Ci szeroki wybór różnych wzorów i formatów. W tym – kalendarze dzielne (jednodzielne, trójdzielne, czterodzielne, maxi), planszowe oraz wieloplanszowe. Czy bardzo praktyczne planery na ścianę. Jako wydawca kalendarzy z własnym parkiem maszynowym dbamy o jakość i różnorodność naszej oferty. Staramy się poszerzać co roku naszą ofertę o ciekawe i oryginalne dodatki. Unikalne okienka magnetyczne, okienka antystatyczne czy kolorowe okienka w barwach firmowych. Możliwe do wykonania są nawet okienka wycinane w kształcie produktu lub loga. Oryginalne okienko to detal z pewnością przyciągnie uwagę Klientów i uczyni Twój kalendarz niezwykłym. Kalendarz trójdzielny lub inny model kalendarza ściennego wymaga odpowiedniej formy wręczenia. Zapakuj go w elegancką, zadrukowaną Twoim logo kopertę, umieść na niej designerską firmową grafikę – zadbaj o pierwsze wrażenie odbiorcy!

Grafiki personalizowanych kalendarzy

Najbardziej dekoracyjną częścią kalendarza trójdzielnego, na której zlokalizowana jest grafika i przekaz reklamowy jest główka kalendarza. Postaw na oryginalną główkę w kalendarzu trójdzielnym. Wybierz model z główką wycinaną w ciekawym kształcie lub uszlachetnioną efektownym lakierem 3D lub flokiem. Jeżeli jedna główka w kalendarzu to dla Ciebie za mało, zdecyduj się na główkę wieloplanszową. Stwarza ona możliwość prezentacji historii firmy, opowieści o marce, produkcie – wykorzystaj magię i moc storytellingu ! Taką wieloplanszową główkę możemy również wciąć w ciekawy kształt. Wówcza jego oryginalna forma i kształt zaskoczy swoją kreatywnością Twoich kontrahentów.

Główka o nietypowym kształcie

kalendarz 3D z wyciętym kształtem

Kalendarze planszowe to często wybierany model kalendarza, będący formą promocji własnej marki i kontaktu z klientami. Kalendarze plakatowe są niezwykle okazałe i praktycznie ze względu na format. Na jednej, dużej planszy mamy przegląd całego roku. Pozostała powierzchnia świetnie sprawdzi się jako miejsce na grafikę reklamową firmy. Duży format B1 o wymiarze 100 na 70 cm w wariancie pionowym lub poziomym, daje szansę maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza ściennego na skuteczną promocję. To świetne pole do oryginalnej i unikatowej kreacji wykonanej przez nasze studio graficzne. Jeżeli nie posiadasz wystarczająco dobrych materiałów zdjęciowych możesz zamówić u nas firmową sesję zdjęciową. Nowe fotografie to świetny materiał do wykorzystania nie tylko w projektach kalendarzy, ale również na Twojej stronie internetowej, czy innych materiałach wizerunkowych.

Kalendarze wieloplanszowe to niezwykła propozycja dla marek i firm o znaczniej większych ambicjach i budżetach, które nie godzą się na kompromisy. Dwanaście kart kalendarza i okładka to świetna możliwość na wykorzystanie potencjału tego popularnego modelu kalendarza ściennego. Kalendarz wieloplanszowy, dzięki wykorzystaniu odpowiedniej grafiki może oddawać filozofię, którą kieruje się dana firma. Może również poprzez odpowiedni pomysł i kreację stworzyć taki jej wizerunek, aby zbliżyć do siebie kolejnych klientów.

Widać więc, że reklamowe kalendarze ścienne to bardzo szerokie pole do popisu zarówno dla projektantów graficznych i spełnienie ich potrzeby twórczej i artystycznej. Dla Twojej marki będzie to ogromna okazja na wykorzystanie funkcji stricte promujących Ciebie i Twoją markę przez 365 dni w roku. Produkcja kalendarzy ściennych od długich już lat nie ma dla nas tajemnic – nie szukaj dalej, już znalazłeś – skontaktuj się z nami !