Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe

Dobra reklama i odpowiednie materiały promocyjne to fundament każdej strategii reklamowej. Praktyczny i elegancki kalendarz reklamowy może stać się doskonałym narzędziem sprzedażowym, jednak musi spełniać kilka warunków.

Po pierwsze podaruj swojemu klientowi kalendarze reklamowe na rok 2024, których będzie chciał używać. Nie obawiaj się różnic gustów, różnych potrzeb – pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania, które doprowadzą do tego, że prezent od Ciebie faktycznie stanie się stałym, całorocznym towarzyszem Twojego Klienta.

Po drugie, zdecyduj się na kalendarz reklamowy pasujący do Twojej branży lub branży, którą chcesz obdarować. Przy tym wszystkim nadaj kalendarzowi indywidualny charakter, aby zaskoczyć Klienta i wyróżnić się z tłumu. Przecież wszyscy lubimy korzystać z rzeczy tworzonych specjalnie dla nas, więc nie zwlekaj i zdecyduj się na autorską realizację.

Dobry producent kalendarzy reklamowych na rok 2024 da Ci rozwiązania, dzięki którym Twój kalendarz stanie się jeszcze bardziej użyteczny. I tak dajemy Ci możliwość wzbogacenia swojego kalendarza np. o wklejkę do terminarza zawierającą informacje przydatne z perspektywy Twojego Klienta lub motywujące do pracy hasło.

Nie oszczędzaj na jakości kalendarza. Przecież sam byś nie chciał, żeby materiał promujący Twoją markę rozpadał się w rękach. Jakość kalendarza gwarancją Twojej firmy! Wysoka jakość jednak nie musi oznaczać wygórowanych kosztów – kalendarz towarzyszy Twoim Klientom przez cały rok, więc utrzymanie codziennego kontaktu z Klientem wyniesie nawet kilka groszy na osobę dziennie!

Proponujemy kalendarze reklamowe w różnych rodzajach:

  • Kalendarze firmowe książkowe  – towarzysz każdego, kto potrzebuje pomocy w organizacji pracy. Kalendarz książkowy i notes firmowy świetnie się uzupełniają i mogą stanowić  zestaw idealny. W kalendarzu książkowych planujesz swój tydzień pracy, wyznaczasz priorytety, cele, zadania i spotkania. Notes natomiast zabierasz ze sobą na spotkania z Klientami w celu sporządzenia notatek, masz pod ręką aby zapisać swoje pomysły, czy narysować mapę myśli
  • Kalendarze planszowe i wieloplanszowe – praktyczne i efektowne, stanowią świetny dodatek do aranżacji wnętrza, a czasem mogą stać się prawdziwymi dziełami sztuki. Ogromna powierzchnia reklamowa to duży atut tych modeli. Wielostronicowe kalendarze wieloplanszowe stwarzają możliwość  opowiedzenia o firmie ciekawej, dwunastoplanszowej historii historii, lub przedstawienie zespołu  pracowników czy szerokiego asortymentu oferty. To najbardziej wizerunkowe kalendarze ścienne, które ze względu na swoją powierzchnię i funkcję dekoracyjną biura czy domu, mają ogromną moc budowania wizerunku marki przez 365 dni w roku. W ich przypadku ogromną rolę odgrywa, kreatywny i oryginalny pomysł, która sprawia, że obdarowania firma chętnie zawiesi taki kalendarz na ścianie.
  • Kalendarze dzielne – najbardziej praktyczne i popularne kalendarze ścienne , my natomiast staramy się to sprawdzone dodatkowo uatrakcyjnić. Z główką wypukłą lub w ekonomicznej wersji z główką płaską cieszą się niesłabnącą popularnością o wielu lat.
  • Kalendarze biurkowe – doskonałe dla osób, które większość czasu spędzają właśnie za biurkiem, w wygodny sposób pomagają porządkować codzienne sprawy i pamiętać o ważnych zadaniach i wydarzeniach. Ich niewielkie rozmiary oraz forma piramidki stojącej na biurku sprawia, że są niezwykle praktyczne i użyteczne każdego dnia w pracy. Wyposażone w dodatkowe bloczki z nadrukiem czy kolorowe zakładki indeksujące są tym bardziej funkcjonalnie i chętnie widziane jako prezent.