Kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe

Dobra reklama i odpowiednie materiały promocyjne to fundament każdej strategii reklamowej. Praktyczny i elegancki kalendarz reklamowy może stać się doskonałym narzędziem sprzedażowym, jednak musi spełniać kilka warunków.

Po pierwsze podaruj swojemu Klientowi kalendarz, który będzie chciał używać. Nie obawiaj się różnic gustów, różnych potrzeb – pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania, które doprowadzą do tego, że prezent od Ciebie faktycznie stanie się stałym, całorocznym towarzyszem Twojego Klienta.

Po drugie, zdecyduj się na kalendarz reklamowy pasujący do Twojej branży lub branży, którą chcesz obdarować. Przy tym wszystkim nadaj kalendarzowi indywidualny charakter, aby zaskoczyć Klienta i wyróżnić się z tłumu. Przecież wszyscy lubimy korzystać z rzeczy tworzonych specjalnie dla nas, więc nie zwlekaj i zdecyduj się na autorską realizację.

Dobry producent kalendarzy reklamowych da Ci rozwiązania, dzięki którym kalendarz stanie się jeszcze bardziej użyteczny. I tak dajemy Ci możliwość wzbogacenia swojego kalendarza np. o wklejkę do terminarza zawierającą informacje przydatne z perspektywy Twojego Klienta lub motywujące do pracy hasło.

Nie oszczędzaj na jakości kalendarza. Przecież sam byś nie chciał, żeby materiał promujący Twoją markę rozpadał się w rękach. Jakość kalendarza gwarancją Twojej firmy! Wysoka jakość jednak nie musi oznaczać wygórowanych kosztów – kalendarz towarzyszy Twoim Klientom przez cały rok, więc utrzymanie codziennego kontaktu z Klientem wyniesie nawet kilka groszy na osobę dziennie!

 

Proponujemy kalendarze reklamowe w różnych rodzajach:

  • Terminarze książkowe i notesy – towarzysz każdego, kto potrzebuje pomocy w organizacji pracy.
  • Kalendarze planszowe i wieloplanszowe – praktyczne i efektowne, stanowią świetny dodatek do aranżacji wnętrza, a czasem mogą stać się prawdziwymi dziełami sztuki.
  • Kalendarze dzielne – najbardziej praktyczne kalendarze, my natomiast staramy się to sprawdzone dodatkowo uatrakcyjnić.
  • Kalendarze biurkowe – doskonałe dla osób, które większość czasu spędzają właśnie za biurkiem, w wygodny sposób pomagają porządkować
    codzienne sprawy i pamiętać o ważnych zadaniach i wydarzeniach.