Kalendarze reklamowe, czyli reklama za grosze

Kalendarze reklamowe

Dobrze zaprojektowane i oryginalne kalendarze reklamowe stanowią ważny element strategii wizerunkowej wielu firm, buduje solidne i trwałe relacje z Klientami. W jaki sposób kalendarz może stać się doskonałym narzędziem reklamowym?

Kalendarz towarzyszy Twoim Klientom przez cały rok. Jeśli zdecydują się oni go regularnie używać prezentu od Twojej firmy – opatrzonego jej logiem i identyfikacją wizualną – kalendarz będzie reklamować i wspierać Twoją markę 365 dni w roku.

W ten sposób utrzymanie codziennego kontaktu z Klientem wyniesie nawet kilka groszy na osobę dziennie.

Jak skutecznie reklamować się przez cały rok za grosze?

To proste – musisz podarować swojemu Klientowi kalendarz reklamowy, którego będzie chciał używać. Pomożemy Ci zrealizować ten cel. Zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, które doprowadzą do tego, że prezent od Ciebie faktycznie stanie się stałym, całorocznym towarzyszem Twojego Klienta.

  • Wybierz taki rodzaj kalendarza, który najbardziej pasuje do specyfiki branży, którą chcesz obdarować.
  • Odpuść sobie tanie i liche rozwiązania – nie chciałbyś, aby kalendarz otrzymany od Ciebie rozpadł się w rękach Klienta, prawda? Jakość kalendarza reklamowego świadczy o Twojej marce.
  • Nadaj kalendarzowy indywidualny charakter, aby zaskoczyć Klienta i wyróżnić się. Lubimy korzystać z ładnych i charakterystycznych rzeczy, więc najlepiej podaruj w pełni autorską realizację.
  • Wybierz rozwiązania, które sprawią, że kalendarz stanie się jeszcze bardziej użyteczny. Doskonałym pomysłem jest, np. wklejka do terminarza zawierające informacje przydatne z perspektywy Twojego Klienta.

Kalendarze reklamowe w różnych rodzajach

  • Terminarze książkowe i notesy staną się niezbędnym towarzyszem każdego, kto potrzebuje pomocy w organizacji pracy.
  • Kalendarze planszowe i wieloplanszowe są nie tylko praktyczne, ale też bardzo efektowne – stanowią świetny dodatek do aranżacji wnętrza, a czasem mogą stać się prawdziwymi dziełami sztuki.
  • Kalendarze dzielne są jednym z najbardziej praktycznych kalendarzy, my natomiast staramy się to sprawdzone dodatkowo uatrakcyjnić, koniecznie sprawdź nasze kalendarze anytstresowe!
  • Kalendarze biurkowe są doskonałe dla osób, które większość czasu spędzają właśnie za biurkiem, w wygodny sposób pomagają porządkować codzienne sprawy i pamiętać o ważnych zadaniach i wydarzeniach.