• Najbardziej ekonomiczny wariant kalendarza dzielnego to kalendarz jednodzielny na rok 2023!

  Świetna opcja dla osób nie posiadających zbyt wiele miejsca na ścianie do wyeksponowania kalendarza – dobra jakość w świetnej cenie. Kalendarze jednodzielne posiadają jeden bloczek kalendarium z dwunastoma planszami na każdy kolejnym miesiąc. Aby zwiększyć ich użyteczność projekt karty w naszym kalendariach jednodzielnych podzieliliśmy na 3 części. Największą powierzchnię projektu zajmuje rzecz jasna kalendarium na rok aktualny czyli na rok 2023. Zaznaczone są na nim na czerwono dni świąteczne, niedziele, a kolorem szarym soboty. Główne kalendarium święta w krajach UE oraz Rosji, co znacznie ułatwia nam kontakt z naszymi zagranicznymi kontrahentami i jest doceniane przez naszych Klientów. Kalendarium jednodzielne posiada cztery języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski.

  Zaraz pod dużym kalendarium na rok bieżący znajdują się na tej same karcie skrócone kalendaria na rok poprzedni i rok następny. Jest to bardzo praktyczne, gdyż pozwala nam na pracę na całym kwartale i daje możliwość planowania miesiąc naprzód, jak i podejrzenia poprzedniego miesiąca. Nasze kalendaria z miesiącem bieżącym i dwoma skróconymi – to wszystko na jednym bloczku kalendarium jednodzielnego o symbolu katalogowym SJ. Dzięki temu kalendarz posiada niewielkie rozmiary, przez co jest bardzo praktyczny i posiada atrakcyjną cenę.

  Dla Klientów, którzy posiadają międzynarodowe oddziały lub chcących obdarować swoich zagranicznych kontrahentów istnieje możliwość wykonania kalendariów indywidualnych. Kalendaria jednodzielne autorskie możemy zaprojektować w naszym studiu graficznym zgodnie z życzeniami i potrzebami Klienta. Indywidualna kolorystyka kalendariów zgodna z barwami firmy, zaznaczone święta w wybranych przez Klienta krajach, z którymi współpracuje, umieszczone logotypy marek, zdjęcia. To wszystko możemy wykonać dla naszego Klienta już od 500 sztuk !

  Kalendarz posiada plecy czyli podkład, do którego przyklejony jest bloczek z kalendarium. Możemy je w całości zadrukować indywidualnym projektem. Największy obszar do umieszczenia danych adresowych firmy i grafiki jest zaraz pod kalendarium, na części pleców kalendarza potocznie nazywanej „śliniakiem”. Główka kalendarza to górna część z grafiką reklamową, która przyklejona jest do plecków. To właśnie na niej skupiona jest uwaga Klienta i to ona wysyła właściwy komunikat dzięki kreatywnie zaprojektowanej grafice. W najbardziej ekonomicznym wydaniu główka jest płaska, czyli wydrukowana na sztywnym kartonie podobnie jak plecy. Najbardziej popularna wśród Klientów jest główka z efektem wypukłości. Swój efekt trójwymiarowości główka osiąga dzięki umieszczonej wewnątrz mikrofali, która odpowiednio „wybrzusza” główkę nadając jej przestrzennego wyglądu. Główkę możemy również wyciąć wykrojnikiem i złożyć ją z dwóch warstw wzajemnie się uzupełniających, tak aby tworzyła efekt 3D w pełnym tego słowa znaczenia. Efektowne wykończenia jak lakier piaskowy, flok, lakier 3D sprawią, że kalendarz będzie budził niezapomniane wrażenie Twoich Klientów, których obdarujesz tym upominkiem reklamowym.

   

  RODZAJE DOSTĘPNYCH GŁÓWEK:

  • wypukła, lakierowana UV
  • płaska, lakierowana UV
  • spiralowana, czteroplanszowa
  • płaska, wycięta w nietypowy, indywidualny kształt

   

  Pozostałe parametry kalendarza:

  • wymiar kalendarza 31,5 x 53 cm
  • wymiar główki 31,5 x 22 cm
  • wymiar kalendarium 28,5 x 20 cm
  • kalendarium czterojęzyczne (polski, angielski, niemiecki, rosyjski) z podwójnymi imieninami
  • zaznaczone święta krajów UE i Rosji
  • pole na firmowy nadruk 27 x 6 cm
  • opcjonalnie możliwe pakowanie w białą kopertę z okienkiem o wymiarach 32,5 x 22,5 cm
  • w komplecie praktyczny pasek z kolorowym okienkiem