• Kalendarze dzielne składają się z kalendariów, które przyjmują postać dwunastostronicowych, klejonych bloczków. Kalendaria zazwyczaj są przyklejone lub połączone spiralą na kartonowym podkładzie. 

  Kalendarze dzielne występują w kilku formach. Wyróżniamy: kalendarz jednodzielny, kalendarz trójdzielny, kalendarz czterodzielny i kalendarz trójdzielny MAXI. Tak naprawdę ostateczny wygląd każdego z nich zależy od Klienta. Posiadamy bowiem zarówno gotowe wzory, jak i możliwość zaprojektowania ich od zera. 

   

  Efektowne dodatki

  Każdy kalendarz robi największe wrażenie wtedy, gdy zaskakuje. Tradycyjne kalendarze przykuwają wzrok tylko ze względu na datę, a indywidualne – odznaczają się wyjątkowymi dodatkami. A więc jeśli zależy Ci na zaskoczeniu swoich klientów czy kontrahentów – sięgnij po niebanalne uszlachetnienia albo zdecyduj się na element 3d. Takie rozwiązanie z pewnością przykuje uwagę wielu i sprawi, że firma będzie bardziej zapamiętywana. 

  Gdy zdecydujesz się na element 3d, zadbamy o to, aby był on dobrze przemyślany i współgrał z całym projektem. Nasze studio graficzne pomoże Ci w zaprojektowaniu kalendarza! Wypukły element może bowiem być niewielkim akcentem, a może też przybierać postać sporego elementu, na którym umieścisz ważny przekaz. 

   

  Kalendarz dzielny z elementem 3d

  Element 3d wykonywany jest na tekturze i może być pokryty kolorowym lakierem. Do jego stworzenia możemy wykorzystać lakier wypukły, co wzmocni tylko efekt wielowymiarowości.  Jego struktura pozwala bowiem na uzyskanie zdumiewających wrażeń dotykowych i efektów wizualnych podobnych do tłoczenia, bez użycia matrycy. 

  Projektując swój autorski kalendarz dzielny, możesz też skorzystać z innych dostępnych dodatków. Nasi Klienci bardzo często decydują się na kolorowe okienka, wykończenie folią czy uszlachetnienia liquid metal, które dodają kalendarzom wrażenia prestiżu.