SZUKAJ

Eko gadżety na targi, konferencje, spotkania. Bądź Eko!

eko gadżety na targi, konferencje

Eko gadżety możesz spotkać praktycznie wszędzie. Coraz więcej takich rozwiązań znajdziemy w strefie domowej, a także biznesowej. Dzisiaj skupimy się właśnie na tej drugiej. Przedstawimy  Wam najciekawsze eko gadżety i te najbardziej popularne. Zaczynajmy!

Dlaczego eko gadżety?

Eko trend rozwijał się od wielu lat na bazie megatrendu o zrównoważonym rozwoju. Obecnie obejmuje wszystkie dziedziny życia nie tylko w świecie zwykłego konsumenta. W związku z tym firmy również zaczęły go wdrażać. Na różne sposoby i na wielu płaszczyznach marketingu. Z pewnością jest to spowodowane rosnącą popularnością trendu, ale również rosnącą świadomością firm w zakresie działań proekologicznych. Firmy zaczęły dokładać starań o produkty, które będą eko. A także o eko opakowania. Tym samym pojawiły się eko gadżety. Miały one pełnić funkcję wspierającą wszystkie działania oraz podkreślając tym samym, jak ważna ekologia jest dla firmy.
 
Eko gadżety to idealny sposób na powiedzenie kontrahentom i klientom, że środowisko naturalne jest dla nas ważne. Gadżety te niejako mówią “jesteśmy eko — dbamy o środowisko”.
 

 

 

Eko gadżety na targi – co wybrać?

Targi to świetna możliwość wypromowania i zareklamowania swojej firmy. Dlatego też wiele z nich korzysta z tego rozwiązania. Tym bardziej że jest to też dodatkowa okazja, aby spotkać się z naszymi klientami.
 
Przygotowanie do wyjazdu na targi niejednemu spędza sen z powiek. Jest pracochłonne i wymaga dobrego zaplanowania. Oprócz katalogów produktowych, wizerunkowych i wizytówek warto zabrać ze sobą kilka gadżetów, które będziemy mogli rozdać odwiedzającym nasze stanowisko.
 
Zaczynając od najbardziej podstawowych i masowych możemy wymienić długopisy. Tak naprawdę jest kilka rodzajów eko długopisów. Od tekturowych, przez drewniane po korkowe. Dużą popularnością cieszą się torby z bawełny, które jak najbardziej podlegają pod ekologiczne gadżety. Zazwyczaj klienci wybierają kolor naturalny tych toreb i znakują ciekawą grafiką w stylu eko. Torba na zakupy jest o tyle świetna, że praktyczne przyda się każdemu. Tym bardziej w duchu zero-waste i wsparcia wielorazowych toreb.

eko długopisy

 

 

 

Gadżety ekologiczne na konferencjach

Niewątpliwie doskonałą okazją na pokazanie naszego poparcia ekologicznych działań jest przygotowanie konferencji/szkolenia z eko gadżetami.

Oczywiście wszelkie długopisy, ołówki wykonane z surowców ekologicznych idą na pierwszy rzut. Do tego można dodać notesik w okładce z tektury.

Jeśli chciałbyś podarować uczestnikom konferencji upominek w formie eko gadżetu mamy dla Ciebie propozycję. Możesz im wręczyć pamięć USB wykonaną z recyklingu albo powerbank’a z bambusa.

bambusowy power bank  pamieć USB z recyklingu

 

 

Zabierz eko gadżet na spotkanie biznesowe

Oczywiście wszystkie powyższe gadżety, które przytoczyliśmy, możesz wykorzystać również na spotkaniu biznesowym. Chcielibyśmy Ci jednak polecić nasz eko notes. Sporządzisz w nim swoje notatki, a jednocześnie pokażesz eko gadżet.

W swojej ofercie mamy kilka różnych propozycji z tego zakresu. Linia Eko, która promuje notesy w duchu ekologii to szereg możliwości. Okładki z Lnu, Płótna czy papieru typu Kraft stały się ostatnio towarem bardzo pożądanym. W ramach tej linii możesz również wybrać notes w okładce z Korka lub Papieru Natura Plus.

Mało tego! Możesz wybrać nie tylko rodzaj eko okładki, ale również jej kolor. Beżowy Len, zielone Płótno czy grafitowa Natura Plus — masz mnóstwo możliwości. Co więcej, na większości z nich możesz przenieść projekt w postaci jednokolorowej grafiki. Eko notes z minimalistycznym projektem na okładce z pewnością będzie cieszyć się uznaniem Twoich klientów i kontrahentów.

W przeciwieństwie do wymienionych wyżej gadżetów eko notes to forma eko gadżetu, którego możesz zaprojektować od początku do końca! Dajemy Ci możliwości, natomiast Ty sam decydujesz, jak będzie Twój firmowy notes wyglądać. Będziesz miał nie tylko gadżet eko, ale również spersonalizowany pod Twoje potrzeby produkt. Oczywiście możesz go zamówić dla swoich pracowników jako narzędzie pracy, jak i dla klientów jako forma upominku.

eko notes z Lnu   eko notes z płótna