SZUKAJ

5 przykładów na firmowy kalendarz trójdzielny

firmowy kalendarz trojdzielny

Działanie w firmie wiąże się z wieloma obowiązkami m.in. planowaniem, projektowaniem, wdrażaniem, nanoszeniem zmian itp. Bez względu na to co robisz, jedno jest pewne, zawsze dobrze jest mieć pod ręką – jak nie kalendarz książkowy to wiszący na ścianie kalendarz trójdzielny. Zapewne pracownicy w Twojej firmie wykorzystują go do planowania i zaznaczania ważnych dat w działaniu firmy, jak i prywatnych terminów, o urodzinach szefa nie wspominając. Planując długoterminowo, świetnie sprawdzi się kalendarz dzielny, a dokładnie trójdzielny.

Być dwa kroki do przodu, czyli kalendarz trójdzielny klasyczny

Ten rodzaj kalendarza jest najbardziej popularny wśród różnych form kalendarzy. Główne elementy to trzy bloczki z czytelnymi kalendariami. Wzbogacone są one nazwami miesięcy i dniami tygodnia nie tylko w języku polskim, zawierają też imieniny oraz zaznaczone święta. 

I wydawać by się mogło, że to wszystko – tylko wziąć i korzystać. Ale… jest jeszcze główka. To część kalendarza trójdzielnego, która ma ogromny potencjał. To miejsce, w którym możesz puścić swoje wodze fantazji i zaprojektować go tak, jak chcesz. 

Jednak to jeszcze nie wszystko. Masz ochotę na to, by Twój kalendarz trójdzielny był istnym dziełem? Ogrom możliwości daje Ci również tylna część. Plecki kalendarza mogą zostać zadrukowane Twoją grafiką spójną z główką i tworzącą z nią kompozycję idealną.

Kalendarz trójdzielny jest wyjątkowy także pod innym względem. Pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i dobrze zorganizować swoją pracę. Jeśli do tego dołożymy to, że planując w nim, widzisz nie tylko bieżący miesiąc, ale i poprzedni wraz z następnym, to planowanie staje się czystą przyjemnością. Będziesz więc o dwa kroki do przodu, z zaoszczędzonym czasem i konfiguracją swoich zadań.

Klasyczna forma kalendarza trójdzielnego dedykowana jest klientom, którzy pokochali tę wersję za jej użytkowość i praktyczność. Dzisiaj nie wyobrażają sobie funkcjonowania firmy bez kalendarza trójdzielnego. Dla nich to must have firmowego gadżetu.

firmowy kalendarz trojdzielny z glowka wypukla
Klasyczny kalendarz firmowy to opcja dla wszystkich, którzy kochają wersje autorskie w klasycznym ujęciu.
firmowy kalendarz trojdzielny klasyczny
Jak sama nazwa wskazuje klasyczny kalendarz trójdzielny to podstawowa jego wersja. W tym przypadku główka kalendarza może być wypukła lub płaska. Jej głównym atutem jest wykorzystanie miejsca pod autorski projekt i tanie wykonanie.

Logiczny a do tego eko –
kalendarz trójdzielny ekologiczny

Bycie eko nie tylko jest modą, ale przede wszystkim stylem życia. To nurt, dzięki któremu komunikujemy o życiu w zgodzie z naturą. Jeśli więc podarujesz swoim pracownikom lub kontrahentom kalendarz trójdzielny ekologiczny, pokażesz, że wychodzisz naprzeciw ich potrzebom, a przy tym dbasz o środowisko naturalne. A jak my o to dbamy? Dajemy Ci możliwość stworzenia kalendarza w stylu eko. Używamy do tego produktów przyjaznych dla środowiska, to także nawiązania do naturalnych faktur czy tkanin, np. płótno czy korek. Do tworzenia kalendarzy trójdzielnych wykorzystujemy różnego rodzaju papiery m.in.:

  • papier termoprzebarwialny Natura Plus,
  • papier wykonany z trawy,
  • papier wykonany z kawy,
  • papier ekologiczny typu kraftliner, składający się w 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu. Jest wysoce odporny na rozerwanie i daje świetną drukowalność. Nadaje się do recyklingu dzięki zawartym w nim włóknom niebielonym. Tutaj możesz zobaczyć jedną z naszych realizacji dla klienta.

Drukujemy kalendarze trójdzielne z wykorzystaniem surowców pochodzących z recyklingu, by naturalne środowisko wpisywało się w pracę – naturalną przestrzeń Twoich pracowników. Mało tego jeśli chcesz, by Twoja firma była postrzegana wśród Twoich partnerów biznesowych jako eko, rzuć okiem na kilka naszych pomysłów:

  1. Stwórz kalendarz trójdzielny w kolorach natury.
  2. Niech powieje świeżością, więc odśwież swoje firmowe logo wzorami nawiązującymi do natury.
  3. Spraw, by kontrahent dostrzegł w kalendarzu od Ciebie filozofię Twojej firmy, która jest eko i tworzy w zgodzie z naturą.

NIECH TWÓJ KALENDARZ TRÓJDZIELNY MÓWI SAM ZA CIEBIE, PO PROSTU NATURALNIE!

firmowy kalendarz trojdzielny eko
Kalendarz trójdzielny eko można wykonać na wiele sposób. Jednym z nich jest wydrukowanie pleców kalendarza na papierze Kraft gładkim i dodanie do nich kalendariów na papierze prążkowanym Kraft, który również jest eko papierem. Całość w takiej formie to prawdziwy sztos!
kalendarz z eko glowka
Przygotowując kalendarz trójdzielny eko masz do wyboru listę dodatków. Jednym z nich jest znacznik eko wykonany ze sklejki. Każdy taki element wycinamy indywidualnie dla każdego zamówienia, dlatego będzie on idealnie dobrany do projektu.

Luksus i szyk, czyli kalendarz trójdzielny exclusive

Kalendarz trójdzielny to także pole do popisu pod względem wizualnym. Można to osiągnąć dzięki szeregowi uszlachetnień. Główka kalendarza jest do tego idealnym miejscem. W swojej ofercie mamy kilka innowacji w tym temacie.

Dzięki zastosowaniu lakieru liquid metal otrzymujesz możliwość stworzenia trójdzielnego kalendarza w wersji exclusive. Masz do wyboru bogatą paletę 12 kolorów metalizowanej folii dającej efekt wypukłości. Łącząc więc np. czerń ze złotem, uzyskujesz wyjątkowy niebanalny design dla tego wyjątkowego gadżetu. Możesz więc wyróżnić swoje logo, symbol czy tekst będący przesłaniem Twojej firmy.

Wyjątkowe zdobienie daje lakier wybiórczy UV, który nadaje połysk wybranym elementom grafiki. Nie tylko to podnosi walory wizualne kalendarza trójdzielnego ale również nadaje żywsze kolory Twojej kalendarzowej główki. Przestrzenne nadrukowanie dające efekt perspektywy dopełni całości i nada kalendarzowi świetnego wyglądu.

Ciekawy design rzucający się w oczy to jedno. Gdy dołożymy do tego wyjątkowe wrażenia dotykowe kalendarz trójdzielny stanie się narzędziem nie tylko kojarzonym z pracą, ale także pozwalającym zapamiętać go na długo. Nasze kalendarze tworzymy też przy użyciu lakieru piaskowego. Nadaje on główce efekt dotykowy w postaci wypukłości o mniejszej lub większej gradacji ziaren piasku. Możemy zadrukować całą jej powierzchnię lub wybrane elementy.

Gdy jesteśmy przy wrażeniach dotykowych, nie możemy nie wspomnieć o floku, który wśród naszych klientów  cieszy się obok efektu liquid metal równie dużą popularnością. Pozwala on na zdobienie papieru w bardzo charakterystyczny sposób. Flok to materiał o puszystej fakturze. Materiał przypominający w dotyku welur, daje wrażenie przestrzenności wzoru. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju uszlachetnienia, podniesiesz efektowność i nadasz mu stylowego wyglądu. 

ekskluzywny firmowy kalendarz trojdzielny
Kalendarz trójdzielny wzbogacony uszlachetnieniami, a w szczególności Liquid Metalem to opcja nowoczesna i ekskluzywna. Dedykujemy ją firmom, które chcą zaskoczyć swoich klientów bogatym wzornictwem a także podkreślić swój prestiż.

Spersonalizowany, czyli kalendarz trójdzielny indywidualny

W dobie „customizacji”, czyli personalizacji, wiemy jak cenny jest przedmiot, niemal idealnie dopasowany do naszych potrzeb. To, co zazwyczaj dostępne jest w katalogu dla wszystkich, nie do końca może nam pasować. Dlatego nasz zespół pomoże Ci stworzyć trójdzielny kalendarz, który będzie jedynym w swoim rodzaju. Dzięki temu zarówno Twoi pracownicy jak i kontrahenci otrzymają coś oryginalnego.

Do zadrukowania jest nie tylko główka, ale także kalendaria i plecki kalendarza. Projektując więc wszystkie te elementy zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, osiągniesz efekt koncepcji doskonałej. Chcesz podkreślić kierunek działania Twojej firmy np. związany z nowościami czy ekologią? Pomożemy Ci taki zaprojektować. Wolisz, by poprzez kalendarz trójdzielny przemawiał duch nowych technologii i innowacyjności? Zaproponujemy szereg rozwiązań modnych, śmiałych i oryginalnych.

Chcesz, by kalendaria nie były nudne i jak wszystkie inne, często spotykane? Doradzimy i wybierzemy wspólnie ich design, by wkomponowały się w Twój gust oraz korespondował z Twoim firmowym key visualem. Dzięki indywidualnemu podejściu zaprojektujemy takie kalendaria, jakie potrzebujesz. Mogą być minimalistyczne albo zawierać piktogramy jako oznaczenie ważnych świąt. Być może chciałbyś zaznaczyć również ważne daty w odniesieniu do Twojej firmy lub branży? To wszystko jest możliwe, gdyż projektujemy kalendaria od początku tylko dla Ciebie.

Taki autorski kalendarz będzie to przyciągający wzrok gadżet. Kalendarz trójdzielny indywidualny to po prostu nasz high level wykonania dla Ciebie.

Pamiętaj, że kalendaria to nie wszystko, co możesz wybrać do personalizacji Twojego firmowego kalendarza. W naszej ofercie znajdziesz całą listę dodatków, które wzbogacą Twój kalendarz firmowy.

Oryginalny, czyli kalendarz trójdzielny ze sztancowaną główką

Jeśli do tej pory jeszcze nic Cię nie zachwyciło – ten rodzaj kalendarza trójdzielnego zapamiętasz na długo: kalendarz trójdzielny z indywidualnie wycinaną główką!

Wiadome jest, że kalendarz powinien być w niepowtarzalnym klimacie każdego dnia roku. Dobry design będzie działał na korzyść firmy i dawał wiele możliwości, nie tylko tych związanych z planowaniem.

Z naszym zespołem staniesz przed projektem, który pozwoli Ci stworzyć nie tylko wyróżniającą się grafikę, czy fakturę, ale także indywidualny kształt kalendarza trójdzielnego. Sztancowanie główki, bo o nim mowa, nada mu oryginalnego kształtu. Jak to dokładnie wygląda? Tworzymy matrycę zwaną wykrojnikiem, która posłuży nam do wycięcia wybranego przez Ciebie kształtu główki na wydruku. I gotowe!

To jednak nie koniec możliwości, jakie dajemy Ci przy projektowaniu tego rodzaju kalendarza. Wieloplanszowa sztancowana główka to więcej niż sam kształt. To kilka plansz, na których możesz umieścić swoje autorskie grafiki. Klienci wybierają często 4 plansze symbolizujące poszczególne kwartały roku. Na każdej z nich komunikują np. inspirującymi cytatami, mówią o misji swojej firmy czy nowościach produktowych. Zarówno pracownicy, jak i kontrahenci przez cały rok będą mogli być na bieżąco z tym, co chcesz im przekazać.

firmowy kalendarz trojdzielny z glowka sztancowana
Jedną z opcji wycinanej główki w kalendarzu trójdzielnym jest jej sztancowanie i spiralowanie. Dzięki połączeniu tych dwóch technologii otrzymamy kilka plansz główki, które nakładając się na siebie tworzą ciekawe rozwiązanie.

Nuda – synonim dobry dla konkurencji

Jak widzisz, kalendarz trójdzielny wcale nie musi być oczywisty, pospolity i nudny. Na rynku spotkać można wiele kalendarzy, które wiszą i aż wołają o podkręcenie designu. Dodatkowo, gdy pracownicy omijają go szerokim łukiem, bo już nie mogą na niego patrzeć, daje to do myślenia… i to bardzo. My dajemy Ci wiele możliwości, pod względem każdej części kalendarza. Nasz zespół to team pływający na szerokich wodach. Dla niego nie ma kalendarza trójdzielnego nie do stworzenia. Główka, kalendaria czy plecki to morze wariantów. Jeśli dołożymy do tego Twoją wyobraźnię, to uzyskamy zjawiskowy i wyróżniający się gadżet.