• Tłoczenie daty na okładce kalendarza firmowego

  Przedstawiamy 9 wzorów ciekawych przetłoczeń roku 2023 wykreowanych przez nasze studio graficzne. Różnorodna typografia i stylistyka umożliwia dobór tłoczenia daty, który będzie współgrał ze stylistyką firmowego logo przetłoczonego na okładce. Są to datowniki minimalistyczne, klasyczne i ozdobne. Tłocznik roku możemy wykonać w dowolnym miejscu na okładce.
  DATOWNIKI TŁOCZENIA 2023

  DATOWNIKI TŁOCZENIA 2023

   
  Datownik może być również w ciekawy sposób zaprojektowany jako tłoczenie wielkoformatowe np. duże tłoczenie datownika, multiplikacja datownika itd. Innym sposobem urozmaicenia tłoczenia jest obrócenie o 90 stopni i wytłoczenie datownika w pionie. Tak jak w przypadku tłoczenia logo, rocznik również możemy wykonać jako suchy tłok z efektem termoprzebarwienia lub tłoczenie z kolorową lub bezbarwną folią. Przy małych nakładach można wypalić datę laserem CO2 i wówczas typografia może być dowolna.
  Dla bardziej wymagających Klientów istnieje możliwość wykonania indywidualnego wzoru przetłoczenia roku, który może nawiązywać do marki i przewodniego motywu graficznego jaki stosuje firma. Taki indywidualny projekt kreatywnego datownika możesz wykonać w naszym studiu graficznym.
  Ozdobne tłoczenie daty na okładce kalendarza

  Ozdobne tłoczenie daty na okładce kalendarza