• Ekonomiczna alternatywa dla pudełka, dająca szerokie możliwości wykorzystania autorskich projektów. Idealny dodatek do terminarza, który gwarantuje efekt pierwszego wrażenia.

    Obwoluta dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszy do obwoluta na kalendarz książkowy wykonana ze sztywnego kartonu z białym spodem zadrukowanego w pełnym kolorze, co daje kapitalne możliwości obrandowania obwoluty i nadrukowania na niej motywu graficznego współgrającego z okładką terminarza, tak aby kalendarz i obwoluta stanowiły komplet. W wersji bardziej prestiżowej obwoluta kartonowa może zostać zabezpieczona folią matową, a nawet polakierowana wybiórczym lakierem UV.

    Drugi wariant obwoluty na terminarz to obwoluta wykonana z kartonu ozdobnego barwionego w masie. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór kartonu spójnego z barwami firmowym lub okładka terminarza. Dzięki zastosowaniu tego typu kartonu obwoluta jest zabarwiona również od wewnętrznej strony. Można na niej nadrukować firmowe logo techniką sitodruku, wykonać hot-stamping kolorową folią, a nawet zadrukować w całości wybranym motywem graficznym – w tym przypadku rekomendujemy zadruk biały na ciemnej powierzchni obwoluty, co wygląda bardzo efektownie.