Nowości w ofercie na rok 2019

 

Linię kreacja UV polecamy wymagającym Klientom, którzy cenią sobie tradycję i elegancję podrasowaną nowoczesnym designem.

Nowy wariant terminarza w indywidualnej oprawie jest trwały i odporny na zarysowania, a co najważniejsze umożliwia zadrukowanie całej powierzchni okładki pełnokolorową grafiką. Niezwykle efektownie prezentują się na okładkach motywy graficzne nawiązujące do Państwa branży oraz key visuala obowiązującego na dany rok – to ogromne pole do popisu!

Linia kreacja UV to świetna alternatywa dla linii DUO zamiast ograniczenia się do dwóch kolorów okleiny można nadrukować dowolną ilość motywów graficznych w pełnej gamie kolorów, a przy tym ogromnym jej atutem jest niezwykła trwałość wykorzystanej technologii druku na okleinie oraz możliwość zastosowania białego koloru druku na kolorowych okleinach, szczególnie tych w ciemnych tonacjach kolorystycznych.

Oferujemy możliwość wyboru jednego z zaproponowanych wzorów, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej prezentował Państwa markę. Jeśli jednak zależy Państwu na indywidualnym, autorskim projekcie, zachęcamy do wykonania go w naszym studiu graficznym pod okiem specjalistów.

Taki terminarz z pewnością skutecznie będzie się wyróżniał na tle standardowych – i nieco już opatrzonych – kalendarzy książkowych, a przy tym każdego dnia będzie dbał o wizerunek Państwa marki. Wybór dowolnego zadruku w szerokiej gamie oklein sprawia, że nasz produkt staje się doskonałą wizytówką Państwa firmy.


Kreatywność do kwadratu!

Całkowita NOWOŚĆ – potrafimy ukazać nasze terminarze od ich kwadratowej strony. Tak designerskie rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom.

 

 

 

 

Parametry:

  • format 210 x 205 mm
  • układ – tydzień na rozkładówce
  • objętość środka: 168 stron z obszernym notesem
  • tylna wyklejka: administracyjno-drogowa mapa Polski
  • druk 2+2 (szaro-granatowy na papierze białym satynowanym)
  • wstążka w kolorze jasnoszarym
  • w standardzie nadrukowane registry kwartalne z nr tygodnia

Zapoznaj się z naszymi blokami w układzie kwadratowym już teraz!

 Zwykłe gadżety? Naszą specjalnością są niezwykłe upominki.

Spraw, aby klient nigdy o Tobie nie zapomniał! Najczęściej obdarowujemy naszych klientów z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku. Czas to zmienić! Rozpieszczaj ich, podaruj karnet z kalendarzem, celebrując razem z nimi także święta okolicznościowe (Dzień Kobiet) czy branżowe (Dzień Cukiernika). Wspieraj ich podczas targów i konferencji! Nasze karnety sprawią, że będziesz mu towarzyszył przez cały rok! Kolejna z naszych nowości w ofercie na rok 2019 – karnet z kalendarzem, kliknij aby przejść do strony produktu.  


Kolejna edycja charytatywnego kalendarz Fundacji Petralana! Zamów już teraz, aby pomóc niepełnosprawnym braciom Łukaszowi i Bartoszowi podopiecznym fundacji.

Kolejna edycja charytatywnego kalendarza Fundacji PETRALANA, tworzonego wspólnie ze studiem graficznym Grupy INFOMAX. W tym roku prezentujemy w nim zrewitalizowane obiekty Śląska widziane przez pryzmat niepełnosprawności dzieci i dorosłych. Karty kalendarza zostały pokolorowane w nietuzinkowy sposób przez wyjątkowych młodych artystów – podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacjo-Wychowawczego w Bytomiu.

Kalendarz ten to przede wszystkim wyraz dobroci serca!
Kierujemy go do firm, które chcą wesprzeć naszą akcję i tym samym pokazać, że biznes można prowadzić, mając na uwadze dobro najbardziej potrzebujących.

Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych braci Łukasza i Bartosza Jaszczurów oraz na pomoc twórcom stron tego kalendarza, dzieciom i dorosłym z Bytomskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Zapraszamy  na stronę naszego kalendarza charytatywnego.


Znowu typowy kalendarz? Pudło!

Unikatowy i designerski firmowy kalendarz w oryginalnej formie koperty zasilił nasz szereg nowości w ofercie na rok 2019.

Koperta po otwarciu pozwala na złożenie praktycznego stojaczka, na którym umieszczamy kolejne karty miesiąca. Ten oryginalny kalendarz to idealny gadżet, który zaskoczy Twojego Klienta swoją niebanalną formą i pomysłowością, stanowiąc niecodzienną ozdobę biura i podkreślając innowacyjność Twojej marki.

Zamieszczona na kalendarzu biurkowym grafika, zarówno na kartkach kalendarza, jak i kopercie/stojaczku będzie efektowną reklamą przez 365 dni w roku. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz powierzchnię tego oryginalnego kalendarza biurkowego. Daje on idealne możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza opartego o niecodzienną formę, która idealnie wspiera wizerunek marki.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem biurkowym box