Nowości w ofercie na rok 2020

 

kalendarze książkowe, kalendarze ścienne

Kreacja 2020

W 2020 roku wyróżnij się na rynku nowym terminarzami i zainspiruj się linią Kreacja z niestandardowymi uszlachetnieniami. Notesy firmowe, czy nowe terminarze odświeżą Twój biznesowy look, a konkretne uszlachetnienia dodadzą Tobie i Twojej firmie szyku i elegancji.

Najlepiej w tym zadaniu sprawdzi się nasza absolutna nowość – liquid metal, który wzbogaca okładkę o niesowite doznania wizualne i dotykowe. To uszlachetnienie idealnie sprawdza się na ciemnych tłach, dzięki czemu tworzy niebanalny efekt od którego nie sposób oderwać wzroku.

Możesz nim ozdobić praktycznie wszystko: kalendarz książkowy, kalendarz ścienny, kalendarz jednodzielny, trójdzielny, a także kalendarz biurkowy.

Złoty czy srebrny liquid metal może pokrywać nie tylko Twoje logo lub nazwę Twojej firmy, ale także dodatkowe elementy ozdobne dopasowane specjalnie do twoich potrzeb i gustu. Pokaż, że w swoim biznesie stoisz na podium i postaw na szlachetne metale!


 

I eko, i logicznie!

Idziemy z duchem czasu i… wracamy do korzeni! A konkretnie chcemy powróć do nurtu życia w zgodzie z naturą, blisko produktów nietrujących środowisko i nas, przy okazji, też. Dlatego postawiliśmy na linię Eko, która nawiązuje do naturalnych tkanin i faktur, takich jak płótna,korek, okleiny drewnopodobne, a także termoprzebarwialny papier Natura Plus.

Twoja praca to też Twoje środowisko naturalne, więc wybierz swój kalendarz firmowy w stylu eko! Może być to też oryginalny notes pokryty okleiną imitującą korek, dzięki czemu nawet tak zwyczajna rzecz, jak notes może przybliżyć Cię do przyrody. Eko kalendarz biurkowy świetnie sprawdzi się jako codzienny pomocnik w natłoku dat i spraw, a przy tym przypomni miłe chwile spędzone na łonie natury.

Może warto w kalendarzu firmowym umieścić nie tylko biznesowe spotkania, ale też wiosenne spacery w porze lunchu, czy weekendowy wypad poza zatłoczone miasto? Możesz mieć naturalny akcent nawet na ścianie dzięki kalendarzom jednodzielnym i trójdzielnym oraz dużym kalendarzom planszowym.

Troska o ekologię i chęć ucieczki od industrialnych przestrzeni nie jest tylko domeną wielkich firm. Linia Eko to też ukłon w stronę organizacji szanujących potrzeby środowiska, a więc będą dobrze odbierane szczególnie w organizacjach non profit, czy jednostkach samorządowych.

 Postaw na swoim!

Słuchamy potrzeb i uwag naszych Klientów i robimy wiele, żeby otrzymany produkt w pełni zadowalał odbiorców. Dlatego też odświeżamy wnętrza naszych bloków kalendarzowych.

Od teraz możesz stworzyć swój autorski, spersonalizowany palnner dopasowany indywidualnie do Ciebie i twoich potrzeb. W plannerze autorskim pojawił się nowy, elegancki font z graficznymi elementami work life balance. Takie odświeżone bloki nie tylko odnowią każdy Twój dzień pracy, ale też pomogą zrobić miejsce na to, co najważniejsze – czas dla siebie, dla rodziny, przyjaciół.

Personalizowane kalendarze to nasza odpowiedź na coraz większą potrzebę dopasowania kalendarzy, terminarzy i notesów do własnych potrzeb naszych Klientów, jednak nie poprzestajemy wyłącznie na nowych bloczkach! Tym razem oprócz zmian fontów postanowiliśmy zgodnie z sugestiami powiększyć format kieszonki z A6 do prawie B5, dzięki czemu można w niej zamieścić więcej luźnych notatek, kartek, kopert… i wszystkiego, co się plącze po służbowych terminarzach.

Podsumowując, dajemy Ci więcej miejsca i na życie prywatne i na wszystkie codzienne sprawy firmowe!

 


 

Moc dodatków!

 

Czy coś jeszcze? Oczywiście! Wiemy, że zawsze chcesz osiągać więcej i więcej, nie interesują Cię szablonowe rozwiązania. Sam grasz według własnych zasad i tego samego oczekujesz od swojego terminarza. Świetnie się składa, bo my dajemy możliwość skomponowania własnych brandingowych dodatków do terminarzy. Co więcej, z nami możesz też zaszaleć i stworzyć sam swój własny, indywidualny notes, terminarz, kalendarz, czy coś, co jest Ci potrzebne w zmaganiu się z wyzwaniami, jakie przynosi codzienna praca.
Oprócz popularnych zakładek i zawieszek na kalendarzach książkowych, proponujemy także mniej znane motywy, np. znaczniki z drewnianej sklejki wycinane laserem, które świetnie sprawdzają się głównie w linii Eko. Jako dopełnienie ekologicznej całości proponujemy sakiewki z juty lub lnu, które nie tylko ochronią piękny notes, kalendarz, czy terminarz, ale też staną się designerskim akcentem.

Opakowanie na pierwszym planie! Jeśli planujesz wykonanie kalendarzy książkowych lub terminarza z dodatkami jako elegancki prezent, pomyśl także o jego opakowaniu. Możesz wybierać spośród wielu obwolut, opakowań, pudełek, etui… a wszystko to, żeby ochronić produkt, a przy tym nadać mu dodatkowego sznytu.Kalendarz taki jak TY!

Z pewnością każdy z nas zna zasadę, że jeśli coś jest dobre i się sprawdza, to po co to zmieniać. My również doskonale wiemy, że wielu Klientów chętnie wraca do lubianych wzorów. Równocześnie kochamy nowości, wciąż chcemy być zaskakiwani czymś, czego wcześniej nie mogliśmy mieć… więc żeby połączyć oba te pragnienia postanowiliśmy odświeżyliśmy naszą kolekcję oklein.

Inspirując się światowymi trendami postanowiliśmy poszukać nowości u ekspertów w dziecinie designu i dobrego stylu, czyli w stylowej Italii! Nowe okleiny do notesów pochodzą z nowej, Włoskiej kolekcji i bez trudu zaspakajają gusta naszych wymagających Klientów. Rozbudowana kolorystyka umożliwia dopasowanie oklein w kolorach nawiązujących do kolorystki utożsamianej z firmą Klienta.

Tym razem rozszerzyliśmy gamę kolorystyczną najchętniej wybieranych oklein, aby każdy kalendarz książkowy, czy okleina do terminarzy mogła być w ulubionym kolorze odbiorcy: w nowoczesnych okleinach z linii Grafite rozszerzyliśmy kolorystykę o pozytywne kolory jak biały, zielony i niebieski, a matowa, lekko prążkowana okleina Twill pokaże się w odsłonach jasnej i ciemnej zieleni, optymistycznego pomarańczu i radosnego żółtego.

 


Kolejna edycja charytatywnego kalendarz Fundacji Petralana! Zamów już teraz, aby pomóc podopiecznym fundacji.

Lubimy i chcemy pomagać. Widzimy też potrzeby słabszych wokół nas. Nie zmienimy świata, nie pokonamy niepełnosprawności, ale możemy choć trochę pomóc w zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo.

Trzecia odsłona planszowego kalendarza charytatywnego pokaże nowe, zielone oblicze zrewitalizowanych, śląskich terenów, a zdjęcia zostaną pokolorowane przez niepełnosprawnych dzieci i dorosłych z bytomskiego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.

Poprzednie edycje okazały się nie tylko charytatywnym sukcesem, ale też wyjątkowym projektem artystycznym. Warto dodać, że celem kalendarza tematycznego Fundacji PETRALANA jest przekazanie dochodu z jego sprzedaży na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych braci Łukasza i Bartosza Jaszczurów z Bytomia oraz na wsparcie OREW w ich wspaniałej misji niesienia pomocy niepełnosprawnym.

Zapraszamy  na stronę naszego kalendarza charytatywnego.