Nowości w ofercie na rok 2018

 

Terminarze z linii kreacja są żywym dowodem na to, że kreatywny projekt graficzny z odpowiednio dobranym uszlachetnieniem potrafi w ułamku sekundy wywołać pożądane skojarzenia z marką i wspierać wizerunek firmy.

Śledzimy najnowsze trendy, które królują w grafice projektowej, modzie, sztuce, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas materiale reklamowym był oryginalny, zaskakujący, czytelny i skuteczny. Inspiruj się i wybierz jeden z zaproponowanych przez nas wzorów, a my dostosujemy go tak, aby najlepiej prezentował Twoją markę.

Chcesz stworzyć notes lub kalendarz wyróżniający się na tle sztampowych i nieciekawych gadżetów biurowych? Poszukujesz innowacyjności i oryginalnych rozwiązań? Jeśli tak, to pomogą Ci w tym zaprojektowane specjalnie dla Ciebie okładki, w których z pomysłem zastosujemy ciekawe unikalne efekty uszlachetnień.

Zobacz już teraz; nowości na rok 2018 z linii kreacja są w zasięgu ręki.

Terminarze kreacja


Kryzys w pracy? Nadmiar stresuZrelaksuj się z nami i oczyść umysł

O relaksacji poprzez kolorowanie pisał już Carl G. Jung. Podaruj swojemu klientowi lub współpracownikom oryginalny prezent – nietypowy kalendarz firmowy w postaci kolekcji dwunastu antystresowych kolorowanek, nadrukowanych na rewersie kalendarium. Inspirujące cytaty, rysunki uwalniające kreatywność to świetny sposób na chwilę relaksu, wyciszenie emocji oraz poprawienie koncentracji. 

Główka kalendarza: efekt wypukłości format: 31,5 x 22 cm, pełny kolor, folia BŁYSZCZĄCA.

Plecy: 31,5 x 31 cm, bigowane, wymiar kalendarza po złożeniu 31,5 x 21 cm.

Kalendarium: 28,5 x 20 cm, 2 kolory, pasek z przesuwnym okienkiem.

Pakowanie: Pakowanie kalendarza zbiorczo w karton.
Rewers kalendarium zadrukowany 12 antystresowymi motywami do kolorowania

Nowości w ofercie na rok 2018 jest wiele, ale jeśli interesuje Was kalendarz właśnie ten kalendarz antystresowy z kolorowanką.

Sprawdź nasz nietypowy kalendarz ścienny z kolorowanką antystresowąZwykłe gadżety? Naszą specjalnością są niezwykłe upominki.

Spraw, aby klient nigdy o Tobie nie zapomniał! Najczęściej obdarowujemy naszych klientów z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku. Czas to zmienić! Rozpieszczaj ich, podaruj karnet z kalendarzem, celebrując razem z nimi także święta okolicznościowe (Dzień Kobiet) czy branżowe (Dzień Cukiernika). Wspieraj go podczas targów i konferencji! Nasze karnety sprawią, że będziesz mu towarzyszył przez cały rok! Kolejna z naszych nowości w ofercie na rok 2018 – karnet z kalendarzem, kliknij aby przejść do strony produktu.  

Wspieraj go podczas targów i konferencji! Nasze karnety sprawią, że będziesz mu towarzyszył przez cały rok! Kolejna z naszych nowości w ofercie na rok 2018 – karnet z kalendarzem.

Kliknij aby przejść do strony produktu. 


Absolutnie nowy kalendarz Fundacji Petralana! Zamów już teraz, aby pomóc malutkiemu Michałowi Niemczykowi, podopiecznemu fundacji.

Nasze studio graficzne opracowało kalendarz, montując czarno-białe zdjęcia z kolorowymi rysunkami wykonanymi przed podopiecznych Fundacji Petralana, której celem jest otoczenie opieką tych, co najbardziej jej potrzebują.

Fundacja Petralana swoją uwagę skupia na najmłodszych, znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej lub życiowej, walczących z chorobą lub niepełnosprawnością.

Cały dochód uzyskany z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na niesienie pomocy małemu Michałowi Niemczykowi, na jego leczenie i rehabilitację, oraz twórcom stron tego kalendarza, dzieciom i dorosłym niepełnosprawnym intelektualnie z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu.

Zapraszamy  na stronę naszego kalendarza charytatywnego.


Znowu typowy kalendarz? Pudło!

Unikatowy i designerski firmowy kalendarz w oryginalnej formie koperty zasilił nasz szereg nowości w ofercie na rok 2018.

Koperta po otwarciu pozwala na złożenie praktycznego stojaczka, na którym umieszczamy kolejne karty miesiąca. Ten oryginalny kalendarz to idealny gadżet, który zaskoczy Twojego Klienta swoją niebanalną formą i pomysłowością, stanowiąc niecodzienną ozdobę biura i podkreślając innowacyjność Twojej marki.

Zamieszczona na kalendarzu biurkowym grafika, zarówno na kartkach kalendarza, jak i kopercie/stojaczku będzie efektowną reklamą przez 365 dni w roku. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz powierzchnię tego oryginalnego kalendarza biurkowego. Daje on idealne możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza opartego o niecodzienną formę, która idealnie wspiera wizerunek marki.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem biurkowym box


Kreatywność do kwadratu!

Całkowita nowość – potrafimy ukazać nasze terminarze  od ich kwadratowej strony. Tak designerskie rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom.

parametry techniczne:

  • układ – tydzień na rozkładówce
  • objętość środka: 144 strony
  • mapa Polski
  • druk 2+2 (szaro-granatowy na papierze białym satynowanym)
  • wstążka w kolorze jasnoszarym 

Układ kwadratowy szaro-granatowy

Zapoznaj się z naszymi blokami w układzie kwadratowym już teraz!