• Spiralowane notesy reklamowe to doskonały i niezwykle popularny produkt reklamowy, który doceniany jest w codziennej pracy w biurze. Masz go zawsze pod ręką aby zanotować ważną myśl, spostrzeżenie, zapisać cenną notatkę ze spotkania z kontrahentem. Ten rodzaj notesu świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju targach stanowiąc popularny gadżet reklamowy wręczany Klientom odwiedzającym stoisko. Notes spiralowany nie mniejszą popularność zyskał również na konferencjach i szkoleniach, gdzie stanowi wręcz niezbędne i kluczowe narzędzie do sporządzania notatek, spisywania ważnych spostrzeżeń, pytań do preleganta, przemyśleń.

    Okładka notesu może być wykonana z grubej tektury 2,5 – 1 mm – zależnie od naszych oczekiwań. Stanowi w ten sposób twarde i stabilne podłoże do notowania. Tektura oklejona zostaje zadrukowaną w pełnym kolorze oklejką, którą możemy uszlachetnić w efektowny sposób lakierem wybiórczym, lakierem 3D, flokiem lub liquid metal. Najtańszym i najpopularniejszym rodzajem uszlachetnienia okładki notesu jest jej zafoliowanie folią błyszczącą, co odpowiednio zabezpiecza notes przed zarysowaniem i zabrudzeniami.

    Inną popularną i znacznie tańszą możliwością wykonania okładki notesu reklamowego jest zadrukowanie sztywnego kartonu min. 250g lub kredy o gramaturze 350g. Okładka tego typu nie posiada tak dużej sztywności jak okładka z tektury litej, nadal jednak pełni swoją funkcję. Innym bardziej oryginalnym papierem, który możemy wykorzystać do produkcji okładki notesu jest papier barwiony w masie. Gama kolorów, faktur jest tutaj ogromna – od metalizowanych, przypominających fakturę płótna, tłoczonych, aż po odważne kolory złota, pudrowego różu, srebra. Konsekwencją inwestycji w tego typu papier jest wykonanie spójnego i dopasowanego projektu graficznego. Na okładce notesu reklamowego, w którym wykorzystaliśmy elegancki papier barwiony w masie idealnie sprawdzi się minimalistyczny projekt, który w odpowiedni sposób wyeksponuje naszą inwestycję w surowiec. Gustowny hot-stamping logo, minimalistyczny sitodruk idealnie spełnią tutaj swoje zadanie odpowiedniego obrandowania okładki. Kolor spirali notesu może również zostać dobrany do koloru okładki, koloru loga – zależnie od naszego pomysłu. Marzy nam się notes w wydaniu black and white. Nic prostszego – czarna okładka z papieru barwionego w masie z tłoczeniem folią, gdzie kartki notesy zostaną zebrane białą spiralą.