• Dowiedz się jak dzięki wykorzystaniu interaktywnych notesów firmowych SMART wyprzedzić konkurencję. Zastosowana w nich innowacyjna technologia NFC (Near Field Communication), w którą wyposażone są nowsze modele smartphonów i urządzeń z systemem Android i Microsoft pozwoli Ci zrealizować dedykowaną kampanię dla wybranej grupy docelowej lub pracowników firmy.

    Zlokalizowane w okładce notesu tagi NFC łączą papier i komunikację cyfrową, wykorzystując najnowsze możliwości w świecie druku. Wystarczy zbliżyć smartfona do okładki notatnika, w którym znajduje się NFC i już użytkownik zostanie przekierowany na odpowiednią stronę www. Co ważne – aby odczytać kod NFC Klientowi nie są potrzebne żadne dodatkowe aplikacje, wystarczy  że włączy tę funkcję w telefonie, podobnie jak ma to miejsce przy płatnościach.

    Chcesz zrobić niezwykłe pierwsze wrażenie? Połącz nasze dwie innowacyjne technologie – zdobycz techniki jaką jest NFC oraz niesamowite uszlachetnienie w postaci liquid metal. Nasza Linia notesów liquid metal to wyjątkowe wrażenia wizualne i sensoryczne. Wybrane elementy grafiki zostają pokryte specjalną metalizowaną folią z efektem 3D, co tworzy wrażenie głębi i przestrzenności. Metaliczne złoto, srebro, miedź, metaliczny błękit i inne kolory folii wyglądają na wydruku niczym płynny metal „rozlewając się” na okładkach notesów i nadając im w ten sposób efekt prestiżu i niesamowitego wyeksponowania grafiki. Stalowe elementy konstrukcji budynku, felgi samochodu pokryte wypukłą srebrną folią budują unikalne wrażenia wizualne łudząco zbliżając obraz do realistycznych barw i blasku.