• Kalendarz wieloplanszowy HORSES 2021 to czarny koń naszej tegorocznej kolekcji. Okładkę zdobi piękny ogier sfotografowany na łące. Każda kolejna plansza kalendarza ściennego i kolejny miesiąc prezentuje zdjęcie swobodnych koni i źrebiąt, bez kantarów, siodeł czy jeźdźców, w naturalnym otoczeniu piękna przyrody. Obiektyw aparatu uchwycił konie w kłusie, galopie i podczas pasienia. Piękna dekoracja na ścianę – sielskie krajobrazy i dynamiczne ujęcia pięknych koni to idealnych upominek nie tylko dla miłośników tych pięknych zwierząt.

  Praktyczne naklejki 

  wydawnictwa Helma 365 to tytuł wyjątkowy w naszej kolekcji kalendarzy ściennych. Wydane na eleganckim papierze zdjęcia koni i źrebaków zwrócą uwagę miłośników tych pięknych zwierząt. Ten wygodny i praktyczny kalendarz do planowania wszystkim koniarzom będzie sprawiał wiele radości przez cały najbliższy rok. Może on być nie tylko dekoracją, ale też bardzo przydatnym pomocnikiem w pamiętaniu o ważnych wydarzeniach i w planowaniu terminów.
  W komplecie z kalendarzem dołączono zestaw naklejek do zaznaczania ważnych dat i planowania terminów – rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć szybki wgląd w swoje plany i ważne wydarzenia przez cały rok 2019.

   

   

  Kalendarz wieloplanszowy wydrukowany na wysokiej jakości papierze powlekanym z certyfikatem ekologicznym FSC, spiralowany. Uniwersalne kalendarium międzynarodowe, dzięki czemu kalendarz możesz wręczyć swoim zagranicznym partnerom biznesowym, zapakowany w praktyczną foliową torbę z uchwytami. 

  • format kalendarza: 30 x 30 cm
  • format po rozłożeniu z kalendarium – 30 x 60 cm
  • ilość plansz: 14 plansz miesięcznych
  • kalendarz spiralowany
  • plansze wykonane na sztywnym, wysokiej jakości papierze
  • do pleców kalendarza zastosowano karton 300g
  • w komplecie ponad 300 kolorowych naklejek/ znaczników z piktogramami do samodzielnej aranżacji w kalendarzu

  W kalendarium zostały zaznaczone międzynarodowe święta w ponad 40 krajach świata w 6 językach (GB, D, F, I, NL, DK)